Вкладники кредитних спілок розпочали нову хвилю мітингів

Вкладники кредитних спілок знову мітингують. У неділю вони перекрили рух транспорту центральною вулицею міста. У такий спосіб люди висловили своє невдоволення результатом розслідувань. Говорять, що правоохоронці спеціального затягують слідство. Поневіряння вкладників тривають вже більше року. Весь цей час люди оббивають пороги владних структур у пошуках справедливості. Скрізь чують лише відмовки. Та на недільному мітингу ошукані вкладники не отримали обіцянок. Чому – розповість Вікторія Курченко.

Олена Василівна вже більше року намагається забрати свої гроші із спілки. Термін її депозиту збіг ще весною. Відтоді керівництво спілки годує вкладницю лише обіцянками. Схожі історії тут у кожного. Терпець ошуканим вкладникам урвався ще восени. Черкасами прокотилася хвиля мітингів. Тоді обласне керівництво запевнило людей, що проблеми найближчим часом будуть вирішені. Минуло чотири місяці, а віз і нині там. Тому ошукані вкладники знову мітингують.
Півгодини люди мирно чекали, що на них зверне увагу обласне керівництво. Потому вдалися до радикальних методів – перекрили центральну вулицю міста.
Та жоден із обласних керманичів до мітингувальників так і не вийшов. Натомість, приїхали правоохоронці. Чи то їхні умовляння не порушувати закон подіяли, чи морозна погода, але згодом мітингувальники таки розблокували дорогу. Утім, обіцяють не здаватися – на цьому тижні продовжать мітингувати.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут