Визнання дизайнерів-аматорів

Оточив себе красою – маєш приз. У Черкасах завершився загальноміський конкурс. Ще на початку літа міська влада запропонувала черкасцям оздобити власні балкони, фасади та прилеглу територію. Для заохочення навіть пообіцяла цінні подарунки переможцям. За три місяці до конкурсної комісії надійшло близько п’ятдесяти заявок. Найпопулярніша номінація серед дизайнерів-аматорів – «Краще облаштування прибудинкової території». Хто все ж переміг у конкурсі – знає Вікторія Курченко.

«Заквітчаємо своє вікно, свій дім, двір та вулицю». Під таким гаслом на початку літа міська влада розпочала конкурс «Оточи себе красою». На пропозицію відгукнулося понад п’ятдесят черкасців. Утім, учасників могло б бути й більше.
Оксана Поліщук, начальник відділу дизайну міського середовища та реклами: «Я, наприклад, дуже багато знаю людей, які щороку облагороджують свої будівлі. Утім, вони чомусь не подали заявочок».
Натомість ініціативні черкасці отримали за свої старання і визнання, і подарунки.
Учасниця конкурсу: «Мы на песку вырастили сад. Все ж знают, что у нас на Мытнице один песок. За то, что оценили наши старания, – спасибо».
Найбільш раділи подарункам черкасці, які найкраще облаштували прибудинкову територію. За друге і третє місце вони отримали відповідно лавочку та стіл для двору і поливну систему. Справжнім щасливчиком став будинок №28 по вулиці 30-річчя Перемоги.

У номінації «Краще оздоблення балкону, вікна» третє місце поділили між собою відразу троє учасників. Натомість перше та друге – залишилися вакантними. А от у номінації «Краще облаштування території перед громадською будівлею» усе навпаки – перше місце посіли відразу двоє учасників – готель «Дніпро» та ТОВ «Манеж». Цьогорічні переможці закликають решту черкасців брати приклад.
Володимир Жаботинський, директор готелю «Дніпро»: «Мы, черкасщани, как подсолнухи поворачиваются к солнцу, должны повернуться к добрым намерениям местной власти, чтобы наш город стал самым красивым и уютным».
Тепер на будинках учасників конкурсу з’являться ось такі таблички. Мер міста обіцяє і наступного року провести аналогічний конкурс.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Якщо ми хочемо, щоб нам було затишно, якщо ми хочемо, щоб наші діти, онуки виростали і цінували красиве і прекрасне і далі створювали його в своєму житті, то ми повинні такі куточки створювати навколо себе».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут