Візир не помиляється!

«Візир» – не помиляється. Даішники провели нове тестування вимірювача швидкості – радіолокаційного відеозаписуючого приладу «Візир». Випробування показали: «Візир» відповідає всім технічним умовам і може використуватися в подальшій службовій діяльності.

Серед інших новацій у системі роботи ДАІ – інспекторам заборонили ховатися у кущах. Даішники не мають права зупиняти транспорт безпідставно та ловити за перевищення шкидкості раніше, ніж через кілометр від початку населеного пункту.
Без сучасного «Візира» даішники, як без рук. Апарат не лише фіксує перевищення швидкості, а й, за бажанням інспектора, робить відповідне фото чи відео. Коли перевищення швидкості чітко зафіксоване на фотографії — у суді вже не відкрутишся. На відстані 80 метрів «Візир» чітко фіксує реєстраційний номерний. Тож втекти непоміченим не вдасться. На відстані 400 метрів — вимірює швидкість. І все це – з особливою точністю. Попри судові скарги, даішники впевненні: «Візир» ніколи не помиляється. Це довели і нещодавні випробування на Донеччині, ініційовані обласною прокуратурою.
Володимир Ліщенко, старший інспектор ДАІ: «Прилад у стаціонарному режимі дає похибку +- 1 км, у патрульному – +- 2км. Це передбачено технічними умовами заводу-виробника».
Олег Кулик, інспектор ДПС відділу ДАІФ м.Черкаси: «Стаціонарний режим, в якому ми зараз працюємо, ось такий. А патрульний, коли в

машині. Прилад вимірює швидкість авто, ніколи не плюсує зі шкидкістю патруля».
Знімати під прикриттям даішникам заборонили. Як і влаштовувати засідкув кущах та безпідставно зупиняти транспорт. Забороняють працівникам ДАІ складати адміністративні протоколи без доведення вини та достатніх доказів. Утім, захищає водіїв не лише закон, а й антирадари, які сьогодні масово встановлюють водіїв автівках.
«Антирадар допомагає, якщо він перший іде. Якщо я фіксую перший автомобіль,а позади йдез антирадаром, то він встигне і скине швидкість,а якщо перший, то він скине, але «Візир» його таки сфотографує».
Саме тому даішники впевненні, що «ВІЗИР» – це найоптимальніший вид фіксації порушень й повністю відповідає стандартам.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net