Вихованці дитячого садка № 7 отримали новорічні подарунки

Вихованці дитячого садка № 7 отримали новорічні подарунки від черкаського підприємця. Фірма, яка встановила у дитячому закладі сучасні вікна, не залишилася байдужою до дітлахів з особливими потребами. По завершенню монтажних робіт представники підприємства повернулися до дитсадка із сюрпризом. Радісні обличчя малечі бачили і кореспонденти ВІККА-НОВИН.

Дитячий дошкільний заклад спеціального типу № 7 не бачив ремонту понад 5 десятиліть. Ще на початку місяця до віконних рам і торкатися було страшно. Після того, як у міському бюджеті віднайшли кошти на заміну усіх вікон, заклад отримав нове обличчя. Підприємство, яке встановлювало сучасні «склопакети», обмежилося не лише виконанням робіт.
Вікторія Ковальова, завідувачка ДНЗ№ 7: «В цьому році наші мрії збулися, ми отримали вікна, і Дід Мороз завітав до нас завчасно з подарунками»
Гостей з подарунками у садочку зустріли урочисто.
І вихователі, і діти – у святкових новорічних костюмах. Малеча зраділа подарункам, а усмішкам своїх вихованців раділи і дорослі.
Андрій Сапа, директор ТОВ «Черкасиелеваторбуд»: «Бачачи цих дітей, ми не могли залишитися байдужими, адже це діти з особливими потребами. Такі проекти у нас не вперше. У чигиринській школі ми виконували роботи і також дарували подарунки».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут