Vivat, akademia!

1 вересня – це особливе свято не лише для першокласників, а й для першокурсників. У Черкаському навчальному центрі Одеської національної юридичної академії вже стало доброю традицією урочисто вітати тих, хто прийшов здобувати освітув цьому навчальному закладі. За десять років функціонування навчальної установи більше 400 черкащан стали її випускниками. З них майже всі знайшли роботу за спеціальністю. Адже основне кредо академії – тримати неперервний зв’язок від абітурієнта до випускника. Журналісти ВІККА-НОВИН День знань відзначали разом із майбутніми юристами, суддями та адвокатами.

Щороку 1 вересня, вже десять років поспіль, цей зал стає гамірним. Юристи та правознавці відзначають День знань.
Близько тисячі студентів обрали Черкаський навчальний центр Одеської національної юридичної академії своєю Альма-матер.
Олександр Бартосік, першокурсник ЧНЦ ОНЮА: «Я з дитинства мріяв працювати в правоохоронних органах. Вирішив вступати сюди. Цей заклад має четвертий рівень акредитації, таких закладів не багато. Мої друзі порадили вступати сюди. Це варте того».
Вікторія Горбенко, студентка 2-го курсу: «Мені дуже подобається тут навчатися, викладачі дають гарні знання. Вони дуже приємні. Я пишаюся тим, що навчаюся в академії».
Навчаючись на правознавчих спеціальностях, студенти не лише здобувають якісну освіту, а й мають впевненість у завтрашньому дні. 95 % випускників навчального центру Одеської національної юридичної академії працевлаштовуються.

Юлія Раковська, викладач ЧНЦ ОНЮА: «Це провідний навчальний заклад. Він дає можливість розвиватися. Я закінчила центр і тепер працюю тут викладачем».
У стінах навчальної установи працює 3 доктори юридичних наук та 15 кандидатів наук. Теорію та практику викладають правознавці, які працюють у відповідних структурах області. І цього року чимало юристів і правоохоронців прийшли привітати своїх молодших колег зі святом.
Микола Лісовий, прокурор Черкаської області: «Багато випускників Навчального центру працюють у правозахисних органах. Вони чесно і добросовісно працюють».
Керівництво Черкаського навчального центру юридичної академії, піклуючись про системністьі стабільність у навчальному процесі, повсякчас дбає про розвиток установи.
Володимир Богданов, директор ЧНЦ ОНЮА: «У цьому році постало питання реорганізації центру у факультет. Ми отримали підтримку обласної прокуратури, суду, губернатора С. Тулуба. Зараз наказ лежить у Міністерстві освіти».
Уже традиційнов День знань навчальна установа представляла найкращихінайталановитіших студентів. Коротко, але змістовно навчальний центр розповів про всі переваги навчання у своїх стінах. Першокурсники отримали студентські квитки та натхненно розпочали свій перший семестр.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут