Вітання: тележурналістам, операторам, режисерам і радійникам роздавали подяки

Четверта влада приймає вітання від першої. У День працівників телебачення, радіо та зв’язку у стінах обласної державної адміністрації зібралися чиновники та журналісти. Цього разу не дискутувати, а святкувати. За сумлінну працю, високу професійну майстерність та вагомі трудові досягнення владці тележурналістам, операторам, режисерам і радійникам роздавали подяки. Нагороди дістались і працівникам телерадіокомпанії «ВІККА» та колегам із ОДТРК «Рось».
Сергій Рябцев, перший заступник голови Черкаської ОДА:
«Трудно переоценить ваш вклад у повседневную жизнь каждого человека, потому что, просыпаясь, кто-то включает телевиденье, кто-то радио, кто-то берет мобильник и звонит своим близким. Все это, конечно, ставит Вашу работу на высокий уровень ответственности и важности в повседневности каждого».
Олена Баніна, заввідділу обмінних та фестивальних програм телебачення Черкаської ОДТК «Рось»: «Ось так, один раз випадково потрапивши на телебачення, я зрозуміла, що це Господь чи доля мені послала такий подарунок, тому що я, власне, не маю журналістської освіти і думала, що працюватиму в школі чи у вищому навчальному закладі, але доля розпорядилася інакше. Я цьому дуже рада».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net