Вітання для захисників

Вітання для героїв-захисників. Із Днем захисника Вітчизни їх сьогодні поздоровив народний депутат України Богдан Губський. Одними з перших вітання від нього приймали сивочолі ветерани, що живуть на Лівобережжі – Золотоніщині та Чорнобаївщині. Особисто депутат цього дня поздоровив більше сотні стареньких. Їм народний обранець вручив квіти та дарунки. Далі – в сюжеті.

В учасників бойових дій справжнє свято. Сьогодні їх особисто з Днем захисника Вітчизни привітав народний депутат України Богдан Губський. На його окрузі героїв-захисників більше тисячі. Поза увагою не лишився жоден. Одними з перших вітання приймають сивочолі із Золотоніщини. У кожному селі тут по кілька ветеранів. У Подільському лишився лише один. Небагато ветеранів-захисників і в Антипівці. Дідусь із радістю приймає від нардепа дарунки та квіти.
Не обділили увагою й жителів Золотоноші. У місті лишилося ветеранів не більше десятка. Ось цей дідусь служив на Тихоокеанському флоті. Дбав про безпеку узбережжя на Далекому Сході.
Геннадій Ложков, ветеран ВВв: «Нам, морякам, пришлось выполнять особое задание советского правительства – ходили на подводных лодках, чтобы предупредить высадку десанта американцев в Северной Кореи. Мы называли подводные операции тайными боевыми войнами в США».
Народного обранця Богдана Губського дідусь знає вже не один рік.
Геннадій Ложков, ветеран ВВв: «Очень приятно, что он не забыл и сегодня пришел поздравить с Днем защитника Отечества».

У Піщаному нардепа також чекали з нетерпінням. Героїв-захисників нині тут проживає 14. До них Богдан Губський завітав також із дарунками. А Леоніду Радченку привіз особливий презент. Такий подарунок дуже цінний для ветерана.
Леонід Радченко, ветеран ВВв: «Я уже несколько лет ищу такую фуражку, дошел аж до Севастополя, но там тоже не нашел».
Приймали вітання сьогодні від нардепа й на Чорнобаївщині. Тут про страшні події війни можуть розказати лише дев’ятеро учасників бойових дій. Решта вже пішли з життя. Іван Панченко хутчіш одягає свій мундир із нагородами. До прийому поважних гостей готовий.
Іван Панченко, ветеран ВВв: «Усім дуже вдячний, бережіть себе, бо здоров’я найцінніше».
Підтримка сивочолих нині вкрай важлива, каже голова ветеранської організації Михайло Смішний.
Михайло Смішний, голова ветеранської організації: «Богдан Володимирович провідав усіх ветеранів, які не змогли дійти до клуба, подякував і вручив подарунки. І ми дякуємо, що наших ветеранів не забувають».
Подвиг стареньких героїв-захисників народний депутат України Богдан Губський обіцяє не забувати й надалі.
Богдан Губський, народний депутат України: «Я був в Чорнобаївському районі, Золотоніському та Канівському, вітав особисто ветеранів бойових бій, дякував їм. Ми повинні зробити так, щоб полегшити їм життя. Я маю законодавчу ініціативу, щоб ветеранів забезпечити безкоштовною медициною, бо ці люди нам дали можливість жити в мирі, і ми їм тепер повинні забезпечити гідну старість».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net