Віталій Кличко у Черкасах

Кличко у Черкасах. Чемпіон світу з боксу, лідер партії «УДАР» Віталій Кличко грався з черкаською малечою та спілкувався по душах із дорослими. На Черкащину прибув із дводенним робочим візитом. У рамках проекту «Клич друзів – граймо разом!» Віталій Кличко подарував жителям Південно-Західного дитячий спортивний майданчик. Потому – на Театральній площі лідер партії «УДАР» зустрівся з черкаською громадою. З подробицями – Ольга Скорик.

Попри спеку, у сквері «Надія», що в Південно-Західному справжній ажіотаж. І великі, й малі прийшли на зустріч із гордістю країни, чемпіоном світу з боксу Віталієм Кличком. До Черкас Віталій прибув із неабиякою місією – пропагувати здоровій спосіб життя й здорове мислення.

Віталій Кличко, голова правління «Фонду братів Кличків»: «Ми розуміємо, що на сьогодні здорового спортивного руху немає. І дуже важливо, щоб заняття фізкультурою було масове. Ми відкриваємо спортивні клуби, спортивні комплекси, де займаються різними програмами: баскетбол, волейбол, гімнастикою. 8 таких комплексів ми вже відкрили в Україні. Десятки тисяч дітей безкоштовно можуть займатися спортом».

У рамках проекту «Клич друзів – граймо разом!», організованого «Фондом братів Кличків», за 7 років по всій країні встановили сотню дитячих спортивних майданчиків. Пощастило і черкаській дітворі. У нас Віталій відкрив 101-й. У цьому є й заслуга ініціативних містян.

Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «Була ідея давно, багато жителів просили майданчик. Поряд обласна дитяча лікарня, міська дитяча лікарня. Буквально випадково на «Фейсбуці» побачив, що буде такий конкурс благодійний. Ми брали участь в конкурсі, подали всі необхідні заявки і через 2 тижні нам сказали, що ми виграли цей майданчик».

Аби тренуватися та зростати здоровим, тут є все необхідне. Тренажер, баскетбольне кільце, гімнастичний комплекс та тенісний стіл.

Ганна Старостенко, виконавчий директор «Фонду братів Кличків»: «Цей майданчик дуже універсальний. У нас найкраще обладнання. Кожного року ми проводимо тендери і вибираємо найкращих. Воно є антивандальне, не підлягає руйнуванню і є нешкідливим для здоров’я дітей».

Випробовувати майданчик маленьким черкасцям допомагав сам Віталій Кличко. Разом вони пограли в баскетбол.

Ярослав: «Дуже радий, що його побачив перший раз. Він сильний і відкриває цей майданчик. Тепер тут можна грати в м’яча, спускатись і підтягуватись, робити всякі вправи».

Аміна і Ліза: «Тут гойдалок багато, багато чого цікавого. – І тут можна на кільцях кататись ще».

Настя: «Було дуже цікаво гуляти з ним в баскетбол, особливо, коли він дітей піднімав і допомагав їм влучати у кільце. Мені пощастило його побачити».

Діма: «Пісок сипав у чашечку, залізав. Мені подобається цей майданчик».

Від маленьких Віталій Кличко поїхав до дорослих. На Театральній площі зібралася громада міста. Появу чемпіона світу, лідера партії «УДАР» черкасці вітали оплесками. Зустріч відбулася у форматі діалогу.

Віталій Кличко, лідер партії «УДАР»: «Ми пропонуємо зовсім іншу політику. Всі багато разів були у владі, довго, і нічого не змінили. Ми беремо на себе відповідальність. Ми йдемо в боротьбу не заради посад, не заради грошей – набридло чекати. Останні 20 років пройшли дуже швидко і наступні пройдуть ще швидше. Ми не хочемо потім говорити про час втрачених можливостей. Якщо не боротися за свої права, якщо не відстоювати, то нічого не зміниться».

Ольга Олександрівна, черкащанка: «Подобається. Він своїм трудом всього досягнув. Я йому вірю і буду за нього голосувати і вся моя сім’я теж за нього голосуватиме».

Валентина, черкащанка: «Це людина – з великої букви, зробила себе сама, завоювала такий великий авторитет серед населення. І цій людині можна вірити».

Григорій Вовчинський, спортсмен: «Я думаю. Що його варто підтримати. Після сьогоднішньої розмови, я сам особисто запишусь в партію і буду підтримувати всім, чим можу. Буду заохочувати друзів».

Валерій, черкасець: «Багато молоді його підтримає і ми, старше покоління, теж. Він – чемпіон і, я думаю, він підніме нашу Україну з колін».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net