Виставка мисливських собак

120 мисливських собак різних порід звезли днями до черкаського парку. Усе для того, щоб обрати найкращого чотирилапого. У виставці взяли участь чотирилапі друзі з Черкас, Дніпропетровська, Києва, Кіровограда та Полтави. Окрім нагород, усі учасники заходу отримали також і смачний приз у вигляді рибальської юшки та каші від кращих мисливців України.

Давати інтерв’ю без свого господаря градхар Террі соромиться. Вона на виставці мисливських собак вперше. А от вполювати качку для господаря Михайла та покращити його настрій Террі готова завжди.
Михайло Гончар, мисливець: «Без хозяина она не может. Нежная к ребенку, к детям, к хозяину, к своим любимым друзьям, так сказать, относится очень хорошо».
А от у шестирічної англоросійської гончої на ім’я Фагот вже є чотири золоті медалі та два дипломи з полювання на зайців, отримані на обласних і всеукраїнських виставках. Усього ж своєму господарю Андрію Фагот вполював уже з півсотні зайців.
Андрій Коваль, мисливець: «В хороший кровях секрет. Если собаке дано, то по кровям она будет работать. Еще фактор человеческий есть на гонках».
Єгер із Кам’янки Анатолій зі своєю західносибірською лайкою зазвичай полює на кабана. І це Рею вдається якнайкраще.
Анатолій Федоренко, мисливець: «Їздили на випробовування, кабана знайшов, тому отримав диплом першого ступеню. Справжня мисливська собака повинна вміти все».
Крім того, у справжнього мисливського пса, додають організатори виставки, мають бути ще й міцні зуби та нерви.

Вадим Рогульський, головне управління лісового та мисливського господарства Черкаської області: «Есть требования и к глазам, и зубам, и к хвосту, и к шерсти, и даже к поведению. Например, легавая собака не может бать агрессивной, все охотничьи собаки не должны бросаться на людей. Это – помощники, а не охранники или враги человека».
Усього ж участь у виставці взяли близько 120 собак із різних куточків області та країни. Найкращих чотирилапих відзначили призами, а господарів – нагодували смачною мисливською кашею та рибальською юшкою.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net