Вісімнадцять «ВІККІ» вже!

«ВІККА» відзначає повноліття! З часу заснування першого комерційного телеканалу в Черкаській області минуло 18 років. За цей час багато чого змінилось: жанрове розмаїття телепрограм, дизайнерське оформлення, склад колективу. Незмінним залишився особливий «ВІККівський» запал телевізійників, які щодня із завзяттям стають до роботи. Так, і у свій «Happy birthday» колектив каналу аж ніяк не відпочиває, «ВІККівці» планують здивувати своїх глядачів приємними сюрпризами. Детальніше про те, чого чекати глядачам від улюбленого телеканалу, знає кореспондентка ВІККА-НОВИН Марина Лук’яненко.

Цьогоріч «ВІККівський» «Happy birthday» припав на три «9-ки» – 9.09.09. Зважаючи на ажіотаж, що виникає навколо подібних дат впродовж кількох останніх років, знімальна група ВІККА-НОВИН вирішила поцікавитися думкою астролога та дізнатися чого чекати телеканалу «ВІККА» від зірок цьогоріч.
Прогноз астропсихолога Людмили Овчинникової для телеіменинників доволі втішний та обнадійливий.
Людмила Овчинникової, астропсихолог: «Моє побажання вам: треба якомога більше уваги приділяти творчості, адже творчість для вас зараз найголовніше. Треба додати до колективу активних людей. Це можуть бути близнята, раки».
Загалом «9-ка», за словами пані Людмили, для телеканалу цифра особлива та знакова. Колективу «ВІККИ» вона пророкує великі зміни.

Мовляв, на них вказують зорі та чекають глядачі.
Над чим, власне кажучи, нині 18-річна «ВІККА» і працює. Канал активно готується до відкриття нового «ВІККА»-сезону. В оновленому ефірному мовленні з’являться нові телепродукти.
Любов Правдіна, генеральний директор ТРК «ВІККА»: «Суттєво зміниться ефір вихідного дня. Саме у вихідні дні з’явиться програма про здоров’я, соціальний проект, нова дитяча програма та підсумковий інформаційно-політичний проект «ВІККА ПІДСУМКИ». Тож у нову осінь ми дивимося з надією».
Новий проект телеканалу «Щоденник здоров’я» вустами представників нетрадиційної медицини даватиме глядачам поради на щодень.
Авторський проект Юлії Кропиви «Невигадані історії» розповідатиме про таємниці життя відомих черкащан, їхні злети та падіння.
Разом з вже відомими обличчями телеканалу в ефірі з’являться нові ведучі, яких обирали на кастингах. Насамперед, це стосується нової дитячої програми «Країнка-Цікавинка».
Євгенія Гнєушева, ведуча та автор програми «Країнка-Цікавинка»: «Ми вирішили, що нам на телеканалі не вистачає телепродукції саме для наших найменших телеглядачів і влаштували досить своєрідний кастинг. Він довів: ми не помилилися, до нас прийшло чимало талановитих маленьких черкасців та черкащанок. Обіцяємо: ми оберемо насправді найкращих, а також підготуємо для вас чимало цікавих і корисних сюрпризів».
Поряд з новими проектами в ефірі каналу продовжуватимуть виходити постійні програми, до яких глядач уже звик. Це основний щоденний продукт телеканалу ВІККА-НОВИНИ, проекти «Народна» та «Дитяча трибуни».
Натомість програма «Стильне життя» з Мариною Манго буде оновлена концептуально. Якщо раніше цей телепродукт був суто комерційним, то відтепер творча команда програми творитиме для людей. Про найцікавіші події з дозвілля черкасців ведуча розповідатиме у рубриках «Прем’єра», «Зірка», «Провінційна розкіш» та «Вечірка».
Слоган телеканалу-іменинника залишиться незмінним – «Наповни своє життя подіями». Це “ВІККівський” меседж людям, які мають активну життєву позицію, цікавляться життям свого міста і прагнуть змін на краще.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут