Вісім черкасців задекларували свої доходи у розмірі більше мільйона гривень

Вісім черкасців минулоріч задекларували свої доходи у розмірі більше мільйона гривень. І це незважаючи на кризу. Хоча минулого року таких людей було майже вдвічі більше. Податківці пов’язують це із падінням ринку цінних паперів, від роботи на якому українці здебільшого і отримували високі прибутки. Від подання декларації про доходи можна не лише позбутися зайвих коштів, але й здобути їх. Як це зробити та чому все-таки необхідно декларувати свої прибутки – на брифінгу розповіли журналістам міські податківці.

Від декларування доходів громадян бюджет зазвичай отримує небагато коштів. І це зовсім не тому, що люди не бажають подавати декларації. Просто завдяки ним деяким категоріям населення, навпаки, відшкодовують зайві гроші, сплачені до державної скарбнички. Минулого року у Черкасах завдяки декларуванню до бюджету надійшло навіть на 600 тисяч гривень більше, ніж було виплачено громадянам.
Обов’язково подавати декларацію про доходи до податкової повинні ті, хто виграв у гральних закладах, продавав акції, отримував спадщину чи подарунки, здавав майно у оренду або отримував доходи з-за кордону. Річну декларацію про майновий стан і доходи мають право подати громадяни, які бажають скористатися правом на податковий кредит. Це стосується тих, хто сплачував за навчання, за іпотечний кредит, страхував своє життя, оплачував державні послуги, пов’язані із усиновленням дитини, або витрачав гроші на штучне запліднення.
Минулого року таким чином з бюджету черкасцям було повернуто майже два мільйони гривень.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net