Випускний у «пожарці»

У Черкасах стало на 300 лейтенантів більше. Днями відбувся випускний вечір в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Путівку в доросле життя отримали також 250 студентів і 570 заочників. Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля – один із трьох відомчих навчальних закладів у державі, який проводить підготовку за спеціальністю «пожежна безпека». Подробиці з випускного – у наступному сюжеті.

Магістри, спеціалісти та бакалаври, які вийшли зі стін пожежної академії цього року, продовжать професійну діяльність у гарнізонах оперативно-рятувальної служби всіх регіонів України. Найбільше черкаських лейтенантів-рятувальників поїде працювати до Дніпропетровської, Кіровоградської та Київської областей. Нині серед випускників навчального закладу троє заступників міністра МНС України, 10 начальників ГУ МНС в областях та 29 заступників начальників головних управлінь.
Віктор Гвоздь, начальник ГУ МНС України в Черкаській області: «Я, як випускник Черкаського пожежного училища 1979 року, і всі працівники, які нині працюють в головному управлінні МНС України в Черкаській області, вручаємо ректору академії Миколі Кришталю чек на суму 10 тисяч гривень, необхідних на розвиток матеріально-технічної бази рідної академії».
Випускні вечори в закладі зазвичай відрізняються пишністю та яскравістю. Ось і цьогоріч випускники-рятувальники співали, танцювали, запускали в небо голубів і підкидали на щастя монетки.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук