Винищувачі нетрів

У Черкасах з’являться нові машини для обробки газонів. Таке рішення ухвалив мер міста після презентації сучасної техніки. Їй не страшні ні молоді дерева, ні каміння. За роботою диво-машини спостерігали і кореспонденти ВІККА-НОВИН.

Нещодавно відбулася презентація нових машин для обробки газонів. Для такої чудо-техніки не стануть на заваді ні молоді дерева, ні каміння, які вона швидко перетворює на порох.
Владислав Рижиков, директор Одеського представництва компанії-дилера: «Техника предназначена для выполнения работ по обслуживанию зеленой зоны и выполняет полный цикл этих работ. То есть это покос травы, это уничтожение порослей, это заложение газонов».
Директор «Дирекції парків» вважає: такі сучасні машини необхідні місту.
Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «Я стовідсотково впевнений, що це вигідно. Бо саме така техніка замінює 3-4 людини. І по часу це швидше буде».
Сергій Одарич був здивований можливостями чудо-техніки.
Сергій Одарич, міський голова м Черкаси: «Чесно кажучи, дві технічні новинки я уперше бачу і раніше навіть про них не читав. Це пристрій, який знищує достатньо крупні самосійні насадження, бур’яни, які вже перетворились у кущі. І, звичайно, оця машина, що ми останню дивились, яка проводить скопування газону і при цьому сіє нову траву».

Але такий винахід коштує недешево. Найдорожча машина – чотириста

тисяч гривень. Хоча, як запевнив представник компанії-дилера, для Черкас фірма зробить великі знижки. Міський голова Сергій Одарич говорить, що деякі необхідні машини місто купить, а інші – буде брати у оренду.

Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Ми два роки тому провели титанічну роботу і викосили всі бур’яни. Якби ми використовували таку техніку, яку бачили сьогодні, ми могли б це зробити, по-перше, разів у 10 швидше, зменшивши затрати разів у 10».
Україна – четверта держава, яка використовує таку техніку. Вона користується попитом у Чехії, Словенії та Росії.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net