Винаходи з брухту!

Розум годує його власника. Винахідник із Городища власноруч зібрав унікальний трактор. Міні-помічник, вагою 350 кілограмів та потужністю 5 кінських сил, сприяє швидшій оранці, культивації, допомагає у зборі картоплі, розкиданні снігу та транспортуванні сільськогосподарських дарів. Серед інших корисних винаходів Петра Осауленка – млин, компресор, корморізка та зручна компактна коса. Усе це допомагає чоловіку та його дружині утримувати чимале власне господарство.

Він не такий масивний на вигляд, як фабричні сільськогосподарські помічники. Утім, цей міні-трактор, довжиною трохи більше метра, дасть фору багатьом іншим.
Такий трактор компактний, зручний і легкий у користуванні. Ідею його створення винахідник-раціоналізатор виношував ще з дитинства.
Петро Осауленко, винахідник: «Виникла ідея ще у школі, у 1974 році. Складав я його десь до 2000 року, потихеньку збирав деталі. Так він 10 років і пробув, 2 роки я ним обробляв город».
Цей винахід надійніший за покупний, зізнається його винахідник. Адже зібраний він по гвинтиках з надійних матеріалів, що були в той час під рукою – коробка з ГАЗ-51-го, задній міст – від радянської «Побєди». Своє дітище пан Петро постійно вдосконалює. Він все життя займається різноманітними винаходами й не шкодує на них сил та здоров’я.

Такий трактор, зізнаються сусіди, що вже оцінили його можливості, – справжня знахідка для хазяйновитого господаря.
Володимир Баклицький, сусід, друг Петра: «Ця техніка вирішує транспортні проблеми, обслуговує сільськогосподарські культури, т,о як сказати, «цяцька для мужчини», деякою мірою краща за машину».
Саморобний млин – другий помічник у дворі пана Петра.
Наталія Осауленко, дружина Петра: «Млин він зробив для оцих поросяток, їх годуємо цією ж дертю, економія на нашому бюджеті, вчимо дівчат. Чоловік у мене молодець, у нього золоті руки, ми не знаємо, що таке купувати, він усе сам робить».
А ось ще одна корисна та незамінна у господарстві річ – коса. Їй пан Петро додав зручності, яка знадобиться у транспортуванні.
Серед інших корисних винаходів Петра – компресор і корморізка. На останній сім’я Осауленків навіть вичавлює сік із фруктів для консервації.
«Зав’язувати» із винаходами Петро Осауленко не планує. Вже скоро він починає збирати черговий трактор – ще більш потужний, економічний та функціональний.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут