«Вільні демократи» – за Одарича

«Вільні демократи» визначилися з кандидатурою на посаду міського голови від своєї політичної сили. На зборах партійного осередку його члени одностайно проголосували за те, щоб участь у виборчих перегонах-2010 брав Сергій Одарич. З якою програмою він удруге змагатиметься за крісло мера – в наступному матеріалі.

Обирати кандидата на посаду очільника рідного міста зібралося 34 партійці. Після формування президії, лічильної комісії та затвердження порядку денного, голова обласної організації Партії вільних демократів Ніна Набокіна розповіла, чому й надалі бачить Сергія Одарича мером Черкас.
Ніна Набокіна, голова ЧОО Партії вільних демократів: «Все-таки зроблено багато з виборчої програми: місто ожило, парки, дороги на вулицях відремонтовані».
Крім того, за 4 роки каденції Одарича місто стало чистішим, з’явилися нові сміттєві баки, сучасні світлофори, запрацювали ліфти, активізувалося спортивне життя, говорять партійці. Щоправда, невирішених проблем у місті ще також багато.
Ніна Набокіна, голова ЧОО Партії вільних демократів: «Я думаю, що коли він піде на другий термін, то все вдасться зробити, бо він місто таки любить».
Як зазначив Сергій Одарич, його мета – не просто виграти вибори, а досягти ефективнішої роботи міської ради.

Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Провести свою більшість у раду, щоб вирішувати питання, які гальмуються, бо насправді повноважень у мера мало, більше в міської ради».
Кандидат від «Вільних демократів» також зауважив, що у виборчих перегонах його політична сила не ставатиме у «вузькопартійну позу» і співпрацюватиме з однодумцями.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Я вважаю, ми повинні йти широким фронтом, об’єднуючись і з соціалістами, бо ця компанія буде непроста».
Після виступу присутні цікавилися в мера долею розбитих доріг. Сергій Одарич зазначив, що, через швидку забудову міста з 370 кілометрів доріг, жодна не прокладена за технологією. Лише 10% черкаських вулиць мають дощову каналізацію. Тож ремонтувати транспортні артерії міста вкрай важко. Утім, можливості для цього шукатимуть.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Коштів бюджету не вистачить, тому треба буде повертатися до теми випуску муніципальних облігацій, їх ми минулого року планували випустити на суму, необхідну для ремонту основних магістралей».
Після спілкування партійці проголосували за кандидатуру Сергія Одарича для участі у виборах міського голови.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут