Вільні демократи недарма били на сполох через земельні питання із сесійного порядку денного

Вільні демократи недарма били на сполох через земельні питання із сесійного порядку денного. Профільна комісія міськради таки знайшла там підозрілі. Зрештою, рекомендувала депкорпусу переполовинити перелік задля детального вивчення. Той погодився. Нагадаю, задовго до сесії вільні демократи заявили, що в Черкаси з новою владою повертається традиція земельного дерибану. У переліку питань вони знайшли чимало соснівських адрес. Найбільш популярна там вулиця Ціолковського. Власники кількох тамтешніх маєтків хочуть землю під ними у власність задарма, інші – тільки відводять, але вже будують. Розміри наділів не скромні – не менше 10 соток серед лісу.

Ігор Мельников, голова фракції «Партії регіонів» у Черкаській міській раді: «Ну, что за слово дерибан? Дерибан, я так понимаю, – это воровство нашей земли города Черкасс. Если вы видите такой вопрос – давайте обсудим его, покажите нам».

Ніна Набокіна, депутат Черкаської міської ради (фракції «Партії вільних демократів»): «Я думаю, що правоохоронні органи на це звернуть увагу. І прокурорський нагляд, і так далі. Тому що вважаю, що повернення до цього питання, мабуть, значить, що хтось за цим стоїть і є певні домовленості тощо».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net