Віктор Янукович у Черкасах

17 вересня лідер Опозиційного уряду – Віктор Янукович – відвідав Черкащину. Спочатку він поклав квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку у Каневі. Потім побував на Канівській гідроелектростанції, де пообіцяв посприяти розвиткові енергетичної галузі. Лідер Партії регіонів подарував ікону Свято-Покровському Красногірському монастирю та відвідав черкаський «Азот». Потому у Черкасах відбулося засідання Опозиційного уряду за участю його міністрів – Віктора Слаути та Ірини Акімової. Докладніше про візит лідера Партії регіонів на Черкащину дивіться у сюжеті кореспондентів ВІККА-НОВИН.

У підніжжя Чернечої гори ще задовго до приїзду політика вишикувались його прихильники. Та першою з’явилася регіоналка Анна Герман. Тож чимало пропозицій та скарг від черкащан довелося вислухати їй. Люди висловили занепокоєння станом Шевченківського національного заповідника: музей як довгобуд, благоустрій території відсутній.
Коли з’явився Віктор Янукович, пролунала українська пісня та бурхливі оплески. Канівчани зустріли гостя короваєм.
Спілкуючись з народом, під скандування «Янукович – президент», лідер опозиції піднявся до пам’ятника Шевченку та поклав квіти до підніжжя монумента.
А під час візиту на Канівську ГЕС Віктор Янукович говорив вже про проблеми не моральні, а матеріальні. Здебільшого про енергопотужність країни, яку треба відновлювати та про мінуси нового проекту держбюджету. Зокрема лідер Партії регіонів новий документ

назвав черговою спробою уряду ошукати довірливих українців і утриматися у зручних кріслах.
Віктор Янукович, лідер Партії регіонів: «Влада вкотре обдурює український народ, це така солодка цукерка у яскравій обгортці: вони нам її і подають, хоча знають, що фактично цей бюджет ніколи не виконати».
Наступним пунктом робочої поїздки став Свято-Покровський жіночий монастир. Духовну пам’ятку Віктор Янукович відвідав разом з представниками Опозиційного Уряду. В дарунок вручив ікону та букет білих троянд.
Тепло зустрічали лідера Партії регіонів і на ВАТ «АЗОТ».
Андрій Коваль, директор ВАТ «АЗОТ»: «Зараз для хіміків є дві проблеми – ринки збуту та ціни на сировину. Ринки ми не можемо регулювати. Ціни – можемо. Основне питання – ціна на газ».
Працівники підприємства навіть шикувалися у черги, аби поставити кілька питань лідеру регіоналів. Пощастило не всім. Здебільшого люди скаржилися на кризу та її негативний вплив на роботу хімічних підприємств.
Сам лідер Партії Регіонів у натовпі теж активно згадував світле минуле та запевняв у перспективах не менш світлого майбутнього.
Далі на виїзному засіданні опозиційного уряду мова йшла здебільшого вже про стан справ в агропромисловому комплексі. Віктор Федорович наголосив, що нині влада має відновити усі програми, які стосуються підтримки сільгоспвиробника.
Віктор Слаута, міністр аграрної політики опозиційного уряду: «Так, 2008 рік для аграріїв розпочався з затримки бюджетного фінансування, без підтримки господарств».
Віктор Янукович, лідер партії регіонів: «Ми не допустимо, щоб вирощувати продовольчу пшеницю було економічно невигідно. Тому що нині кожна тонна –200 гривень збитків господарю».
Далі представники опозиційного уряду говорили про необхідність впровадження доступних кредитів для аграріїв та про відновлення рентабельності галузі від мінус п’яти, як вона є сьогодні, до рівня 30%.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net