Віктор Горкун записався в “уповноваженого”

Після невдалого візиту опонентів мера до його кабінету по печатку – ті відразу вирушили до ЦНАПу. Там заходилися оформлювати документи, щоби внести в Єдиний державний реєстр запис про те, що повноваження міського голови тепер виконує Віктор Горкун.

Віктор Горкун, секретар Черкаської міської ради: «Згідно з законом, я взявся виконувати ці повноваження. Тому на здійснення цих повноважень ми здійснюємо відповідні зміни в реєстраційні документи. Зараз подали відповідні відомості. Далі, наскільки мені відомо, міський голова передає печатки, і будуть здійснюватись усі повноваження».

Наталя Святченко, начальник управління з питань державної реєстрації суб’єктів господарювання, державний реєстратор: «Законом передбачено у дводенний термін внести запис до Єдиного державного реєстру. Запис вноситься, але він ще не підтверджує, що повноваження особи вже розпочаті».

Цікаво, що допомагав заповнювати папери Вікторові Горкуну колишній працівник мерії та колишній керівник «Черкаситеплокомуненерго», а потому стажер у Черкаській обладміністрації Павло Карась.

Павло Карась, колишній стажер у Черкаській ОДА: «Я за проханням Віктора Івановича Горкуна, секретаря міськради, допомагаю це робити. Оскільки апарат, юристи, зокрема, міське інформаційне агентство відмовилися допомогти».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net