Викривальне чтиво поширює команда Сергія Одарича

Викривальне чтиво поширює команда Сергія Одарича. Газету «Справедливість» роздають волонтери в найбільш людних місцях: переважно на зупинках громадського транспорту. У день по місту розходиться до 30 тисяч примірників.

Валентина Кузьміна, волонтер: «У нашому місті «бєспрєдєл». Хочемо, щоби навели порядок, тому доносимо до наших людей інформацію, газети, щоби вони читали правду, що робиться в нашій міській раді. Дуже багато людей ставлять запитання і активно беруть газети, бо люди зараз розумні й хочуть знати, що робиться в наших Черкасах».

Олег Ліходькін, голова депутатської групи «Партії вільних демократів» у Черкаській міській раді: «Це – газета «Хроніка заколоту», де ми розказуємо про події, які відбуваються у виконкомі з коментарями відомих людей, політиків, громадських діячів щодо подій, які відбулися стосовно незаконного відсторонення міського голови від своєї посади».

Свіжі випуски газети, продовжує Олег Ліходькін, черкасці отримуватимуть і надалі. Вже цього тижня розпочинаються судові засідання за позовом Сергія Одарича. До суду він пішов, бо впевнений, що йому оголосили імпічмент незаконно і з численними порушеннями. Тож свіжі новини в цій справі друкуватимуть у наступних випусках видання.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net