Викрили наркопритон

В Умані викрили наркокубло. Мешканці однієї з багатоповерхівок роками терпіли сусідство наркоманів. Часто в під’їзд заходили молоді люди, які після відвідин квартири «кайфували» прямо на східцях. Мешканці будинку звернулися до журналістів, а ті в управління боротьби з незаконним обігом наркотиків. Зловмисників затримали прямо в квартирі, під час приготування ними «наркотичного зілля». Подробиці – в сюжеті наших кореспондентів.

Так стрімко бійці спецрозділу «Беркут» мчать у «наркоманську» квартиру. Її винаймають стара бабця, її 50-річна донька, молодий співмешканець і його друг. Чоловіки вживали та збували наркотики, жінки варили наркотичне зілля, навіть не підозрюючи, що це карається законом. Сусіди не раз знаходили у свої поштових скриньках використані шприци, не раз говорили мешканцям «гостинної» квартири зупинити наркоманське паломництво.
Андрій Петренчук, в.о. начальника УБНОН: «Люди були налякані, що велика кількість людей ходила сюди-туди, тому боялися звертатися в міліцію. Були такі випадки, що там у під’їзді, якщо особа вживає наркотики, відразу й під дверима відпочиває».
Люди боялися за своїх дітей, адже в «гостинній» квартирі пригощали всіх бажаючих отримати наркотичну ейфорію.
Сусідка: «Тут діти в усіх 19-20 років, підлітки. Вони на все це дивляться з ранку до вечора. А пенсіонери бояться зайти у під’їзд».
Доведені до відчаю, мешканці будинку звернулися до журналістів і правоохоронців. У ході спільної операції наркоматське кубло викрили. Під час обшуку в квартирі убнонівці знайшли залишки наркотику, інгредієнти для його виготовлення, використані шприци та гроші. Наразі триває перевірка.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут