Новини на ВІККАВіККА-новини"ВІККівці" знайшли у Черкасах людей, які знають все про...

"ВІККівці" знайшли у Черкасах людей, які знають все про космос (ВІДЕО)

-

- Advertisment -

Космічний прорив. Ось уже більше 50 років відколи вперше людина полетіла у космос. Ця подія, говорять історики, стала переломною для всього людства. Наші журналісти відшукали у Черкасах людей, які хоч і не побували у космосі, та чули про нього із перших вуст. Натхненні розповідями першого чоловіка, який вийшов у відкритий космос, черкаські ентузіасти створили унікальний музей. Враженнями від його відвідин готова поділитися Ірина Головка.

Це унікальні кадри запуску радянсько-індійсьої ракети у 92-ому році. Виліт хоч і не перший, але все одно хвилюючий. Подібне Геннадію Петровичу самому пережити не довелося. Але про це знає від космічних першопрохідців. Історії Олексія Леонова – людини, яка першою вийшла у відкритий космос – надихнули чоловіка відкрити музей космонавтики.

Геннадій Кузмічов, завідувач музею космонавтики: "И он пробыл в открытом космосе 12 минут 9 секунд. Трудность заключалась в том, что весь час метеориты падали на скафандр, но они были мелкие, поэтому не опасные были. Давления в Космосе нет практически, а давление внутри тела большое, раздулся скафандр. И Алексей Архипович не может зайти в корабль. И он может остаться навечно в Космосе".

Тоді тільки здатність приймати неординарні рішення врятувала життя космонавтові. Та окрім природної кмітливості, говорять його знайомі, Олексій Леонов проявив себе і як митець.

Яна Манькута, відповідальна за лабораторію: "Эта картина принадлежит Леонову, космонавту. Она нам попала в 2005 году. Когда эта аудитория была открыта в честь Дней науки посвященных Дню космонавтики. Он увлекается не только космонавтикой, но и творчеством. У него картины, фотографии".

Відкриття людиною Космосу, говорить історик Сергій Шамара, стало зламом світогляду людини.

Сергій Шамара, історик: "Перший злам відбувся, коли почалися Великі географічні відкриття у 15 столітті, коли винайшли друкарський станок, який поширив освіту серед людей. Другий злам – часи Великої французької революції, кінець 18 століття. І коли залізниці масово почали будуватися. Тобто, нова мобільність виникла серед людства. І третій, коли люди ще більше розширили уявлення, що таке планета, що таке Космос".

А людство, говорить космознавець, завжди пам’ятатиме Гагаріна, Леонова та Терешкову.

Геннадій Кузмічов, завідувач музею космонавтики: "Ми гордимся просто. И любим то, что мы имеем отношение. То, что из 123 космонавтов 43 космонавта выходцы из Украины. Это очень важно. И я везде это подчеркиваю. Это патриотизм, это любовь".

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У Черкасах евакуювали авто після ДТП через зникнення водія

На вулиці Гоголя в Черкасах сталася ДТП за участю автомобілів Skoda Octavia та ВАЗ 21013. Про це повідомляє пресслужба...

Гравець втратив свідомість, проте команда з Черкас уникла поразки

Захисник черкаського “ЛНЗ” Олександр Каплієнко втратив свідомість під час матчу УПЛ проти “Олександрії”. На поле відразу виїхала швидка допомога,...

Цікаве:

Гід із покупки чохла для iPhone 15 Pro Max: як не переплатити?

Смартфон iPhone 15 Pro Max — це не просто...

Полична чи підлогова: яку акустичну систему вибрати для домашнього користування

Прослуховування музики та перегляд фільмів вдома — заняття приємні,...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x