«ВІККА» подорослішала!

Новий творчий ювілей святкує провідна телекомпанія регіону. 9 вересня виповнюється 19 років телекомпанії «ВІККА». За рік телеканал змужнів, творчо розвинувся, поповнився новими співробітниками та продовжує дарувати власний інформаційний продукт. Це більше десяти інформаційних та авторських програм. ТРК «ВІККА» також і віднайшла нових партнерів – радіо «101 ДАЛМАТИН». На сайті телеканалу стартує проект за участі провідних журналістів області «ВІККА-блогери». Нового сезону канал планує змінити і власний теледизайн. Подивитися, що відбувається по той бік екрану, вас запрошують самі іменинники.

І так вже 19 років поспіль телекомпанія «ВІККА» у центрі уваги та у вирі подій. Вперше Відео-Інформаційний Комерційний Канал вийшов в ефір 9 вересня 1991року. Тоді транслювалися лише художні фільми та програма музичних привітань. Пізніше – на каналі почали з’являлися програми власного виробництва. Усе це – не без нервів та помилок. Утім, труднощі ніколи не зупиняли канал та його працівників на шляху до розвитку.
Не бояться експериментувати на каналі і сьогодні. Наприклад, до нового сезону канал «ВІККА» змінює свій дизайн. Усе, щоб зацікавити глядачів.
Олег Говрас, студія дизайну «SOLASS»: «Обновление заставок – это как обновление гардероба, меняются мода и интерес, это необходимо. Это новое в телевидении, это интересно, активно. Мы попытались внедрить в заставки и украинский колорит и черкасские особенности».

Любов Правдіна, генеральний директор ТРК «ВІККА»: «Ми довго думали, яким має бути стиль нашого каналу в новому сезоні. Всі погодилися в одному, він має бути впізнаваним, близьким. Наші друзі з агентства «SOLASS» погодилися нам допомогти. Що з цього вийшло – дивіться незабаром на телеканалі «ВІККА».
Поціновувачів каналу з кожним роком також стає все більше. Цьому сприяє інтернет-версія продукції телекомпанії. Адже на сайті www.vikka.ua можна знайти майже всі авторські проекти. Є на сайті й нові друзі – «ВІККА-блогери».
Наталя Некрасова, адміністратор сайту: «ВІККА-блогери» створені для того, щоб можна було сказати те, чого не можна сказати в кадрі чи статті. Іншими словами «дати доспівати пісню», якій «наступили на горло». Сподіваємося, що до нас приєднаються незабаром й інші люди».
У новому сезоні канал стане ще ближчим до людей і знову пропонуватиме черкащанам «наповнити своє життя подіями». Радуватимуть глядачів і традиційні авторські проекти – порадницька програма «Щоденник здоров’я», авторський проект «Невигадані історії», дитяча програма «Країнка-цікавинка» та завжди стильне «Стильне життя».
Євгенія Гнєушева, кореспондент: «Програми ТРК «ВІККА» неодноразово перемагали в різноманітних номінаціях творчих конкурсів і не лише області, а й України. Утім, це не найголовніша нагорода для каналу. Найбільше «ВІККівці» радіють можливості допомагати людям. Ми щодня чекаємо на ваші дзвінки за телефоном 35-31-64».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net