Вийшли в поле косарі

Першого снопа зжали вже і на Лівому березі Дніпра. На ланах Золотоніщини зібралися обласні та київські депутати. За традицією, на свято зажинок прийшли з косами. Народна артистка України Наталія Сумська вправно жала серпом. Депутат-косар Микола Томенко, спробувавши зерно «на зуб», визначив, що цього року українці будуть з хлібом. На святі зажинок побувала Юлія Кропива.

Столичні та обласні депутати у вишиванках та солом’яних брилях дружно йдуть за возом. За давньою українською традицією, жнива розпочинаються святом першого снопа. І вже традиційно його відзначають на ланах Золотоніщини.
Як справжні селяни, депутати впевнено та вправно махають косами. Миколу Томенка косити навчив батько, тепер нардеп вчить свого сина.
Микола Томенко, віце-спікер Верховної Ради: «Коли вчив свого сина косить, то казав, що чоловік повинен уміти 10 речей, які генетично присутні в українців».
Голова обласної ради Володимир Гресь з косою також знає, що робити. От, лишень, непокоїться за аграраїв, чи зможуть вигідно продати зерно.
Володимир Гресь, голова обласної ради: «На сьогодні ціна на ринку 1250 за зерно першого класу. Тому можна сподіватися, що аграрії покриють витрати, які понесли».
Микола Томенко пробує пшеницю на зуб – визначає якість зерна. Колишній помічник комбайнера дає свої прогнози на врожай.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net