Відпочинок по-українськи!

Цього року українці заощаджують на відпочинку. Кусючі кримські ціни та недосяжні закордонні мандрівки вітчизняних туристів змушують полювати на «гарячі» путівки, а бізнесменів – зменшувати ціни й вигадувати нові цікавинки для клієнтів. Експерти запевняють: цінову політику переглядатимуть і у Криму та Карпатах. Мовляв, не було б лиха без добра: економічна криза змушує українців відпочивати вдома, а отже, сприяє розвитку вітчизняного туризму. Про це, а також про пригоди черкаських відпочивальників у сюжеті далі.

Черкащанка Альона Кириченко повернулася з відпочинку три дні тому. Сонячні ванни дівчина приймала на пляжах Кримського узбережжя. Минулоріч відпочивальниця мала нагоду відвідати Сполучені Штати та Єгипет. Дівчина говорить, що за кордоном їй сподобалося, однак рідний серцю Крим все одно ні з чим не порівняти.
Альона Кириченко, відпочивальниця: «Є свої плюси і свої мінуси: за кордоном, звичайно, дуже класний сервіс, гарні екскурсії, однак у нас веселіше, тут усе якось ближче. Отож мені, можу сказати, відпочинок більше сподобався у Криму».
Олексій, натомість, надає перевагу активному відпочинку, зокрема в Україні. Для цього, переконаний відпочивальник-екстремал, на Батьківщині є усі можливості. Щороку та неодноразово Олексій відвідує, насамперед, Карпати та Крим.
Олексій Страшко, відпочивальник: «Если Крым и это лето, то это

подводная рыбалка, дайвинг, море, солнце, горы. Если это Карпаты, то это еще более активный отдых. Мы, например, сплавляемся по горным рекам».
Подорожує Олексій і Черкащиною: Дніпро, острови, піші походи, скелелазіння та риболовля. Усе це додає трішки екстриму у буденність. Хлопець живе за принципом: рух – це життя. Активно відпочиває Олексій вже більше двадцяти років.
Олексій Страшко, відпочивальник: «Стоит один раз побывать в горах, стоит один лишь раз прикоснуться ко всему этому, как вам будет хотеться этого снова и снова».
У одній з черкаських турагенцій переконують: найбільше український турист влітку полюбляє відпочивати на морі. В Україні це, безперечно, Крим. Популярні цьогоріч і Карпатські термальні озера. Загалом, у Карпатах діють два напрями відпочинку – лікувальний та екскурсійний. Групові екскурсійні тури передбачають помірну ціну та достатній комфорт.
Тетяна Андрієнко, директор туристичної агенції: «Багато туристів бажають пірнути в історію: гори, історичні місця Карпат. З кожним роком все більше музеїв стають доступними для нас та наших туристів».
Щодо цін на вітчизняних курортах, то вони, за словами менеджерів з туризму, помірні та демократичні. Мовляв, кожен відпочивальник може обрати собі відпочинок, який буде йому і до душі, і до гаманця.
Марина Лук’яненко, кореспондент: «Готуватися до відпочинку, особливо матеріально, слід заздалегідь. Приміром, якщо ви оберете 12-денний відпочинок на Кримському курорті з усіма зручностями та харчуванням, обійдеться він вам у 2,5-3 тисячі гривень. Літня відпустка у Карпатах коштуватиме вам трішки дешевше. Та все ж, як не крути, щомісяця із гаманця до скарбнички вам доведеться відкладати не менше 250 гривень».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут