Відпочинок без меж: відпустка за кордоном

«Відпочинок за кордоном»: бути чи не бути? Через знецінення гривні цьогоріч вартість відпочинку за кордоном здорожчала майже вдвічі. За прогнозами туристичних агенцій, власники готелів, наприклад, у Туреччині, швидше за все, ціни знизять, натомість незалежні від українських відпочивальників європейці змінювати цінову політику за потрібне не вважають. Де планують відпочивати черкасці цьогоріч та чи не змінила їхніх планів економічна криза дізнавалася Марина Лук’яненко. Далі – перший сюжет із циклу «Відпочинок без меж» у її викладі.

Світлана Стрєлова зі своїми донечками та чоловіком вже три роки поспіль відпочиває у Туреччині. Планує відпустку за кордоном жінка і цьогоріч. Говорить, що закордонний відпочинок, порівняно з вітчизняним, має суттєві переваги. Мовляв, гроші ті ж самі, а от комфорт не порівняти.
Світлана Стрєлова, відпочивальниця: «Настільки професійно в них організовано усе, настільки професійно організований туризм, що коли приїздиш туди, розумієш – там усе створено для людей. Приїжджають туди з такими маленькими дітками і нормально відпочивають Для старших там взагалі різноманітна анімація, шоу, дитячі міні-клуби».
2008 на Анталійському узбережжі Туреччини відпочило 336 тисяч українських туристів. Цьогоріч, за даними туристичних агенцій, кількість відпочивальників з України скоротилася. Ціна відпочинку «по-турецьки» нині варіюється від трьохсот до трьох тисяч доларів і більше.

З метою зацікавлення відпочивальників турфірми пропонують так звану «рулетку» – турист обирає регіон та клас готелю, однак до якого саме готельного комплексу він потрапить – відпочивальник дізнається лише на місці. Натомість такий турист-авантюрист може розраховувати на знижку у 20 – 25 %.
Незмінно популярним залишається Єгипет.
Юлія Кудактіна, директор турагенції: «Египет всегда ценился своим морем, которое самое лучшее в мире, ну и, конечно же, это количество исторических мест».
Туристично привабливою для черкаських відпочивальників є також така візова країна, як Греція.
Ірина Луцька, менеджер з туризму: «Остров Крит, отдых там хорош для маленьких деток, плюс очень красивая природа, пляжи черные, белые, розовые».
Сприятливий клімат, давня історія, відмінне обслуговування, смачна грецька кухня та відповідна вартість відпочинку перетворили цю країну на елітний туристичний напрямок.
Ірина Луцька, менеджер з туризму: «Если едет семья обеспеченных людей, то они могут снять целую виллу и снимают. Такая вилла с прислугой, со всем, берут всех своих бабушек и дедушек и платят где-то 5-7 тисяч евро в сутки».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net