Відкриття рентген-кабінету в дитячій поліклініці

Відтепер черкаські діти зможуть проходити якісну рентгенодіагностику і в Першій міській дитячій поліклініці. Там відкрили новий рентген-кабінет і встановили сучасне індійське рентген-обладнання. За словами лікарів, таких рентген-апаратів в Україні лише 5. Нова діагностична установка дозволяє робити якісні рентгенівські знімки при незначному рентгенівському навантаженні. На створення нового діагностичного кабінету пішли кошти як з обласного, так і з міського бюджетів. Так, лише на ремонт приміщення з міського бюджету витратили близько семисот тисяч гривень. Новий рентген-кабінет бачили наші кореспонденти.

На цій території раніше було звичайне підсобне приміщення. Тепер тут розташували новий рентгенодіагностичний кабінет та встановили нове індійське обладнання. Воно має не лише якісно діагностувати захворювання, але й забезпечувати безперешкодні щорічні профогляди.
Аби новий рентген-кабінет відповідав необхідним вимогам, його будували з винятково радіаційно-захисних матеріалів. Попередньо подбали і про нове обладнання. Так, щоб воно добре та довго функціонувало – йому створили спеціально необхідні температурні параметри. Для цього встановили нове опалення та налагодили систему вентиляції. Подбали і про безпеку медперсоналу: окремий кабінет для лікаря-рентгенолога та облаштована санітарна кімната. Новий рентген-кабінет дасть змогу проходити обстеження швидко, якісно та зручно.

Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси:

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net