Відкрито нове діагностичне відділення у дитячій міській лікарні

Оновлене боксоване діагностичне відділення цими днями відкрили у Черкаській міській дитячій лікарні. Сюди, як і раніше, потрапляють діти з гострою вірусною інфекцією віком від одного до вісімнадцяти років. Це відділення не ремонтували майже 12 років. У межах «Програми соціально-економічного розвитку» на реконструкцію цього відділення з міського бюджету витратили 1 мільйон 200 тисяч гривень. У кожному боксі тепер нові ліжка, столи, тумбочки, санвузол із новою сантехнікою. Десять боксів, по троє ліжок в кожному, тепер засяяли по-новому. Далі – кореспондентка ВІККА-НОВИН Наталя Кириленко.

У діагностичне відділення черкаської міської дитячої лікарні діти надходять не лише зі швидкої допомоги. Малюк може потрапити сюди і за направленням лікаря-педіатра або ж навіть за зверненням батьків. Хворих дітей приймає лікар, кладе їх в окремі бокси та визначає діагноз. Сьогодні відділення забезпечено новими меблями та сучасним обладнанням, за допомогою якого хворим малюкам надаватимуть необхідну допомогу.

Олег Стадник, директор Департаменту охорони здоров’я та соціальної політики МВК: «Це небо і земля. В мене є фотографії цього відділення до реконструкції, я сподіваюся, з’являться фотографії після реконструкції, при порівнянні відчуваєш гордість за зроблене».

Діагностичне відділення функціонувало і під час ремонту.

Олег Стадник, директор Департаменту охорони здоров’я та соціальної політики МВК: «Зараз ці умови абсолютно класичні для діагностичного відділення як сортувального відділення постановки діагнозу і переводу на подальше лікування».

Ремонт у відділенні, за словами головного лікаря Володимира Борисенка, робили навіть краще, ніж удома. Він контролював усю роботу особисто.

Володимир Борисенко, головний лікар Черкаської міської дитячої лікарні: «Кожен день по декілька раз я все тут перевіряв. І зауваження були, і ламали те, що неправильно було зроблено, і переробляли будівельники».

Ремонт проводили не лише за рахунок бюджетних коштів. Допомагали й благодійники. Майже 20 тисяч гривень не пожалкував місцевий житель, який вирішив залишитися невідомим.

Володимир Борисенко, головний лікар Черкаської міської дитячої лікарні: «За рахунок благодійних внесків у відділення придбано ліжка, столи, стільці, матраци, постільна білизна, це бюро, за яким сидить чергова медична сестра. Провели централізовану закупку холодильного обладнання».

Незабаром завершаться ремонтні роботи і у приймальному відділенні.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net