Віддайте гроші!

Проїзду немає – люди на дорозі. У вівторок зранку рух по бульвару Шевченка біля обласної прокуратури був заблокований групою невідомих. Пізніше з’ясувалося: ошукані вкладники збанкрутілої кредитної спілки прийшли поговорити з прокурором. А щоб розмова таки відбулася, перекрили дорогу. За розвитком подій стежили кореспонденти ВІККА-НОВИН.

Із проїжджої частини розгніваний та доведений до відчаю люд таки перемістився під стіни обласної прокуратури і відразу взяв у оточення Миколу Лісового. В ошуканих вкладників кредитної спілки «Федерація» питань до обласного прокурора багато. Головне: де їхні гроші?
Вкладниця: «Я ходили в «Федерацію» і питала, коли ви повернете гроші, бо я піду до прокуратури. А вона відповіла, що прокуратура знає, де гроші».
Микола Лісовий, прокурор Черкаської області: «Я не знаю, що вона вам говорить. На сьогодні ми порушили кримінальну справу по КС «Добрі гроші». Ні міліція, ні ми не можемо проводить слідчі дії, тому що вони оскаржили нашу постанову і справа лежить у суді».
Обурені та розлючені вкладники просто сипали запитаннями.
Вкладниця: «Що мені робити, як вони надіслали листа, що ми невчасно подали в місячний термін заяву про банкрутство і ми не встигли звернутися. Тепер вони сказали, що не визнають мого боргу».
Микола Лісовий, прокурор Черкаської області: «Ви маєте право звернуться до суду. Він вам відновить цей термін».

Так, більше тисячі вкладників «Федерації» вже тринадцятий місяць поспіль оббивають пороги різних установ у пошуках втрачених грошей. За цей час кредитна спілка оголосила про банкрутство. А понад 25 мільйонів гривень канули в лету.
Вкладниця: «Нас пограбувала Україна, уряд. Вони всі бандити. А ми страждаємо. Куди ми не звертаємося, женуть нас. Ніхто нас слухати, бідних людей, не хоче».
Після дискусій ініціативна група з прокурором йдуть на переговори. Микола Лісовий запевняє, що кримінальна справа по діяльності «Федерації» прокуратурою порушена вже давно.
Микола Лісовий, прокурор Черкаської області: «Кримінальна справа, порушена прокуратурою області, довго не приймалася слідчими управлінням УМВС області. Вони вважали, що там немає складу злочину. Ми внесли документ прокурорського реагування. Я думаю, що особи, які затягували розслідування цієї справи, понесуть заслужене покарання».
Вкладники ж пообіцяли повернутися в обласну прокуратуру за тиждень.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут