Відбувся перший відкритий фестиваль-конкурс «Пісенний водограй»

Центр дитячої та юнацької творчості своє 75-ти річчя відзначив гучно. Цими днями відбувся перший міський відкритий фестиваль-конкурс «Пісенний водограй». Участь у ньому взяли 24 солісти з навчальних закладів міста, 3 ансамблі та один дует. Юні артистичні таланти, віком від 8 до 18 років, співали пісень на великій сцені. Їхню роботу оцінювало творче журі. З репертуаром молодих виконавців ознайомилася і кореспондентка ВІККА-НОВИН Наталя Кириленко.

Фестиваль-конкурс «Пісенний водограй» проходив у трьох номінаціях: соло, ансамбль та дует. Усі вокалісти готувалися заздалегідь.
Наталія Сидоренко, учасниця конкурсу : «Переможе найкращий».
Серед солістів у віковій категорії від 8 до 12 років перемогу здобула Анастасія Козленко, учениця загальноосвітньої школи № 30. Вихованка гімназії № 31 Вікторія Швець виборола перемогу у категорії від 13 до 18 років. Не поступилася і вокальна студія «Браво». Володаркою найвищої нагороди гран-прі конкурсу «Пісенний водограй» стала Ірина Мельниченко. Її артистизм вразив суддів найбільше. Натомість Катерині Кривошеєвій не вдалося завоювати прихильність суддів. Утім, вона не засмучується.
Катерина Кривошеєва, учасниця конкурсу: «На вокальной карьере нельзя зацикливаться, потому что вокальной карьерой никогда нельзя постоянно заниматься».
Не вдалося здолати співочих суперників на конкурсі «Пісенний водограй» і Наталії Сидоренко. Але вона уже сьогодні із рідних стін центру у доросле життя іде із піснею.

Наташа Сидоренко, учасниця конкурсу: «Це стиль життя».
Наталії Камші здобути перемогу теж не вдалося. Проте глядачів своїм співом найбільше вразила саме вона.
Організатори конкурсу «Пісенний водограй» сподіваються, що їм вдасться зробити цей захід традиційним.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут