Вибори 2010: черкаські виборчі дільниці збирають черги

Прийшов, побачив, проголосував! На Черкащині явка виборців сягла майже 43 %. Про це на брифінгу повідомив заступник голови обласної організації Партії регіонів Юрій Лега. Зокрема, на 20.00 явка становила 42,7 %, кількість виборців,які взяли участь у голосуванні, становила 470 тисяч осіб. За словами місцевихі міжнародних спостерігачів, ці виборивідбулися без суттєвих порушень. Як стартувало голосування на Черкащині – бачила Марина Лук’яненко.

Марина Лук’ненко, кореспондент: «8 година ранку. Дільнична виборча комісія № 53 вже розпочалароботу. На дільниці пожвавлення. Для того, щоб виконати свій громадянський обов’язок – проголосувати – тут вже вишикувалися черга виборців».
Більшість у черзі – люди похилого віку. Ніна Павлівна – виборець досвідчений. Бабуся говорить, що голосувати зранку, о 8-ій, для неї не просто звична справа, а багаторічна традиція. У 5 бюлетенях старенька розібралася без проблем, адже пильно впродовж останнього місяця спостерігала за виборчою кампанією.
Ніна Павлівна, виборець: «Хорошая агитация прошла по городу. Яво всем розобралась, все поняла, все отметила, самых лучших и самых красивых я выбрала».
Маріца Федорівна перевірила своє прізвище у списках виборців заздалегідь. Тоді ж таки бабуся ознайомилася і з біографіями кандидатів. Тепер у правильності свого вибору не сумнівається.
Маріца Федорівна, виборець: «Це дуже добре, що ось тут можна про кожного кандидата почитати, побачити його фото, хто він, що він, де працює, щоб же знати, що він не хтось там, десь там, чи він не безробітний».
За півгодини після відкриття на дільниці з’являється місцева молодь. Марк своїм правом голосу сьогодні скористався вперше. Коментар на камеру хлопчина давати відмовився. Мовляв, для нього цей момент надзвичайно хвилюючий. Інна, натомість, хвилювання відчуває хіба що через можливе спізнення на роботу.

Інна, виборець: «Я прийшла так рано, бо сьогодні працюю. Зазвичай приходжу голосувати надвечір, але так склалися сьогодні обставини, до всього ще й Хелоуін».
За кого віддати свій голос, дівчина визначилася завчасно.
Інна, виборець: «Багатьох знаю, бо активно вони агітували, додому брошурки різні приносили. Але знаю не всіх, звичайно.Я вже давно визначилася за кого буду голосувати, тому у списках ці прізвища швидко знайшла».
За час перебування знімальної групи телеканалу «ВІККА» на дільниці, суттєвих порушень спостерігачі не виявили. Галасу наробив хіба що зіпсований бюлетень.
Наталя Мисько, голова ДВК № 53: «Людина помилилася, поставила 2 позначки, замість однієї. Виписується заява на членів дільниці, які видавали цей бюлетень, і замінюється лише один раз для цієї людини зіпсований бюлетень на новий».
Незважаючи на те, що на дільниці вже о 9-й годині людно, на пік активності виборців, за словами голови ДВК, тут чекають по обіді.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук