Виборець має знати. Частина 1: Партія-примара

Менше двох тижнів лишилося до Дня голосування. Зараз у кандидатів – гаряча пора. Вони заграють з електоратом, хто як може. Хочуть же одного – аби виборці запам’ятали їх і проголосували. Так, за декілька тижнів черкасці вже познайомилися майже з усіма кандидатами на крісло мера. Донині таємницею за сімома замками залишається персона лише одного претендента. Йдеться про Сергія Одарича – однофамільця нинішнього міського голови. «Виборець має знати» в обличчя найтаємничішого учасника виборчих перегонів – вирішила кореспондентка ВІККА-НОВИН Вікторія Курченко. Перший сюжет нового циклу про тих, хто подарував черкасцям кандидата-«двійника».

Об’єктиви теле- та фотокамер кандидати люблять. Особливо коли до виборів лишилося усього-нічого.
Партійні організації постійно припрошують журналістів подивитися на їхніх кандидатів. Із партизанською витримкою мовчить одна. Та, що висунула в мери однофамільця нинішнього міського голови, Сергія Одарича.
Декілька хвилин в інтернеті – і адресу міської організації «Всеукраїнського патріотичного союзу» (а саме її дітище Одарич-двійник), знайдено.
Двері не відчинили. Сусіди, які зазвичай знають усе про всіх, про партійну організацію – ні сном, ні духом.
Марія Петрівна, мешканка буд. по вул. Гагаріна, 21: «Навіть не чула, я тут постійно живу, не чула зовсім».

Мешканців тієї квартири тут, говорять сусіди, вже давно не бачили. Намагаємося знайти хоча б обласний осередок партії. Адреса є на офіційному сайті Черкаської облдержадмістрації.
З другої спроби пощастило. Майже:
–Тут обласна організація «Всеукраїнського патріотичного союзу» розташована?

– Ні, вже не тут.
Це екс-голова обласної організації. Каже, самоусунулася менше року тому. Чому – розповідати відмовилася. Запевняє: хто тепер керує парторганізацією та де вона розташована – не відає.
Галина Корнієнко, екс-голова Черкаської обласної організації «Всеукраїнський патріотичний союз»: «Не знаю, вони потім ще там помінялися, а потім ще, не знаю, яка там ситуація».
Більш обізнані в головному управлінні з питань внутрішньої політики ОДА. Щоправда, і тут не встигають за змінами в керівництві «Всеукраїнського патріотичного союзу». Спершу телефоном повідомляють застрілі дані. Згодом – знаходять нові. І додають: голову обласної організації партії звати Лілія Луговська.
Вдома тільки сусідка. Розповідає, хто живе в тій квартирі.
Сусідка: «Він височенький, десь він в органах працює, я думаю, що десь у міліції, я так думаю. Вона, мабуть, в декреті».
Вечірній візит сюди ж знімальної групи виявився більш успішним.
–Це Лілія Олександрівна?
–Так.
–Вас турбує телеканал «ВІККА». А ви голова обласної організації «Всеукраїнського патріотичного союзу»?
–Так.
Напрошуємося на інтерв’ю. Сьогодні, відповідає жінка, вона не готова. Призначає на завтра.
(по домофону) Лілія Луговська, голова Черкаської обласної організації партії «Всеукраїнський патріотичний союз»: «На площі 700-річчя біля фонтану, о 10 годині зустрінемося. Я буду в білому пальто».
Вікторія Курченко, кореспондент: «Наступного дня в домовленому місці голова обласної організації партії «Всеукраїнський патріотичний союз» не з’явилася. Півгодинне чекання результатів теж не дало».

P.S. Продовження циклу сюжетів «Виборець має знати» – дивіться у наступних випусках ВІККА-НОВИН. Ми обов’язково покажемо вам обличчя «виборчого двійника» нинішнього мера Сергія Одарича.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут