Ветеранам – шана й слава

Ветеранам – шана й слава. Вітає сивочолих воїнів зі святом Перемоги народний депутат України Богдан Губський. Учора народний депутат побував із візитом на Канівщині, де привітав ветеранів сіл Пекарі, Хмільна, Гамарня, Литвинець, Яблунів і Синявка. Сьогодні ж привітання та подарунки від нардепа приймали на Золотоніщині – в селах Гладківщина, Бубнова Слобідка, Новодмитрівка, Коробівка, Домантове та місті Золотоноша. Особливої урочистості в місцевих будинках культури, де збиралися громади сіл, надавала церемонія вручення копії прапора Перемоги, що був встановлений на Рейхстазі у травні 45-го. Подробиці – у викладі наших кореспондентів.

На Черкащині День Перемоги зазвичай відзначають урочисто та з розмахом. Велику шану ветеранам віддають на Канівщині. Туди в переддень свята завітав народний депутат України Богдан Губський. Він відвідав села Пекарі, Хмільна, Гамарня, Литвинець, Яблунів і Синявка. Святковий настрій ветеранам і решті селян, які зібралися на святкування, створювали артисти зі столиці, що прибули сюди на запрошення Богдана Губського. Та особливо урочистою була мить, коли народний депутат вручав сільським громадам копію прапора Перемоги, що був встановлений на Рейхстазі у травні 45-го.
Ветеранів із кожним роком стає усе менше. Для кожного з них День Перемоги – свято зі сльозами на очах. Тому подарунку – копії прапора Перемоги – сивочолі надали великого значення.
Петро Птиця, ветеран Великої Вітчизняної війни: «Я від усієї душі, від щирого серця дякую Богдану Володимировичу за те, що вручив і привітав нас із прийдешнім святом Перемоги, за цей прапор. Це велика честь для нашого села».

Ветеран Федір Войцехівський із села Гамарня також розчулився від подарунка депутата.
Федір Войцехівський, ветеран Великої Вітчизняної війни, с. Гамарня: «День Перемоги багато значить через те, що я пройшов усю війну від початку й до кінця».
У селі Литвинець Богдан Губський уже не вперше. Колись вручав комп’ютерний клас, тепер пообіцяв подарувати мультимедійну дошку школі. А ось деякі канівські села нардеп відвідав уперше. Каже: занедбаною інфраструктурою цих населених пунктів вражений.
Богдан Губський, народний депутат України: «У цих селах я був вперше. Дуже поганий стан соціально-економічного розвитку. Візьмемо Пекарі, Гамарню, Хмільну, дороги, я вам скажу, мабуть, при Великій Вітчизняній війні були кращими, газу немає».
Тож нардеп зробив висновок – головним його завданням у найближчі роки має стати допомога жителям маленьких сіл. Вони мають почуватися щасливими громадянами України з належними умовами проживання.
Сьогодні ж Богдан Губський устиг побувати і на Золотоніщини. У селах Гладківщина, Бубнова Слобідка, Новодмитрівка, Коробівка, Домантове ветерани та їхні односельці також радо приймали в дарунок від нардепа копію прапора Перемоги, який підняли 45-го над Рейхстагом. Також усі присутні із насолодою слухали пісні воєнних років.
Найбільш велелюдним видався захід у місті Золотоноша. Близько 700 містян зібралися в будинку культури на зустріч із народним депутатом і на концерт, який відбувся опісля. Для безпосередніх учасників бойових дій, які зі зброєю захищали наш мир і спокій, міська влада Золотоноші, спонсори-підприємці організували теплу зустріч у ресторані «Велес», до якої долучився і нардеп. Присутні отримали подарунки.
Олександр Савицький, ветеран Великої Вітчизняної війни: «Я с большим удовольствием встречаю этот день, никогда не думал, что мои правнуки доживут до этого дня. Я очень благодарен нашим товарищам, которые поздравили нас с Великой Победой».
Усього Богдан Губський привітав на Золотоніщині з Днем Перемоги близько трьох тисяч людей.
Богдан Губський, народний депутат України: «У цей день я хотів би подякувати ветеранам, які врятували нас у Великій Вітчизняній війні, а також хотів би подякувати тим людям, які зберігають пам’ять про наших ветеранів. Приклад ветеранів є прикладом для нашої молоді».
Саме свято Перемоги нардеп планує провести також на Черкащині.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net