Ветеранам – підтримку

Молоді люди повинні піклуватися про людей похилого віку. Цей безперечно благородний життєвий принцип вирішили втілити в життя працівники компанії «Гладкий». Вони продовжують допомагати жителям міста. Цього разу з подарунками вони завітали до пансіонату ветеранів війни та праці.

Пансіонат ветеранів війни та праці – це соціально-медичний заклад, призначений для постійного проживання одиноких непрацездатних інвалідів, які потребують стороннього догляду, побутового та медичного обслуговування. Нинішні мешканці пансіонату за свій солідний вік зробили чимало для покращення майбутнього нашої Батьківщини. Тому вони заслужили у старості якісного лікування та життя. Усім цим, зважаючи на можливості, їх забезпечують своєю працею самовіддані працівники пансіонату. Такими закладами опікується держава, проте моральна та матеріальна підтримка небайдужих громадян пансіонату не завадить.
Так вирішили працівники черкаської компанії «Гладкий» і надали посильну допомогу цьому закладу. Завезли в пансіонат овочі та фрукти, аби літнім людям було що подати до столу. Засновник компанії Анатолій Гладкий провів бесіду з мешканцями пансіонату та медперсоналом, поцікавився їхніми радощами та проблемами.
Ветерани та лікарі подякували благодійникам за підтримку.
Компанія «Гладкий» збирається і надалі продовжувати акцію з допомоги жителям Черкас.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net