В Умані встановила перший на Черкащині молочний автомат

Молоко з автомата, та ще й по 7 гривень за літр. Це не фантастика для Черкащини, а вже реальність. Перший в області молокомат встановили в Умані. Про цікавинку пише одна зі свіжих газет. Деталі – в огляді преси.

Непохитна статистика

Непохитна статистика. Опитування членів домогосподарств щодо самооцінки рівня своєї матеріальної забезпеченості засвідчило, що 2011 року на Черкащині 2 з 5 домогосподарств вважають стан свого добробуту низьким. Їм доводилося постійно відмовляти собі в найпотрібнішому, крім харчування. Про це пише «Нова Доба». Одному з 43 домогосподарств не вдавалося забезпечити навіть достатнє харчування. Половина домогосподарств оцінила рівень доходів як достатній, але заощаджень робити їм не вдавалося. Про це повідомляє Головне управління статистики в Черкаській області.

Два роки за смерть

За смерть пацієнтки лікарю дали два роки в’язниці, пише «Газета по-українськи». Такий вирок отримав анестезіолог Борис Дзеркаль із Черкаського обласного онкологічного диспансеру. Черкаський райсуд оголосив вирок 17 липня. Після наркозу анестезіолога 60-річна Лариса Чуркіна не прокинулася. Лікар працює анестезіологом 17 років, зауважень не має. Провини не визнає, продовжує ходити на роботу, вирок оскаржив. Його підтримують понад 200 колег із Асоціації лікарів України.

Молоко з автомата

В Умані Асоціація виробників молока України встановила перший на Черкащині молочний автомат, пише газета «Вечірні Черкаси». Він швейцарського виробництва, місткістю 200 літрів. Продукцію постачають великі агропідприємства, де є найсучасніше охолоджувальне обладнання. Літр високоякісного молока, жирністю 3-3,4%, продають за 7 гривень. До кінця року в уманських супермаркетах установлять ще 2 молокомати.

Гряде мотофестиваль

У Черкасах пройде мотофестиваль, повідомляє «Акцент». 11-12 серпня, в суботу та неділю, Черкаси прийматимуть перший в Україні мотофестиваль. Захід стартував 4 серпня в Києві, який 20-23 серпня прийме й фінал. Мотородео – це фігурна їзда на мотоциклі між фішками за вказаним маршрутом. Мета заходу – привернення уваги громадськості до проблеми високої смертності серед мотоциклістів і підвищення навичок користування цим романтичним, але небезпечним видом транспорту. Для участі у фестивалі треба зареєструватися та сплатити організаторам одноразовий внесок – 100 гривень. Головний приз змагань – 50 тисяч гривень.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net