В школу – з радістю

Цікаве шоу за участі кінологів та пожежну техніку показали дітям із багатодітних родин. Також майбутні школярі отримали портфелі з канцелярським приладдям. Свято відбулося у межах благодійної акції «В школу – з радістю», організованою обласним об’єднанням багатодітних родин та Академією пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. Що ще порадувало малюків – дивіться у сюжеті далі.

Нині в області сім тисяч двісті багатодітних родин. Із них чотири тисячі вісімсот – члени об’єднання багатодітних сімей. Учасниками щорічної благодійної акції «В школу – з радістю» стали діти з Канівського, Золотоніського, Драбівського, Черкаського районів, а також із міста Черкаси.
Валентина Чорновол, голова черкаського обласного об’єднання багатодітних сімей: «Благодійну акції «В школу – з радістю» ми проводимо вже 12 років. Це допомога багатодітним сім’ям зібрати дітей до школи і дітям-сиротам».
З ініціативи ректора Віталія Бута дітей нагодували та показали їм розважальну програму. Дітлахам демонстрували гасіння умовної пожежі та вдягання бойовок на швидкість. Рятівники не лише ознайомили дітей з пожежною технікою, а й допомогли їм перевтілитися у майбутніх рятувальників: діти самостійно збивали м’яч струменем води з пожежного рукава. Найбільше малюкам сподобалася розвідувально-дозорна машина.
Далі маленькі гості познайомилися з вірними друзями пожежників із

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net