В селі Сокирно влада знайшла загублену оздоровчу базу

Незабаром черкаські вчителі будуть відпочивати на своїй оздоровчій базі, розташованій в с. Сокирно. Таку заяву зробив мер Сергій Одарич. Сьогодні вже розпочато переговори з власниками будинків, які незаконно захопили майно більше 20 років тому. Нині на освітянській базі відпочиває лише третина вчителів. Решта – люди, що не мають жодного відношення до освіти. Всього у Черкасах більше 6 тисяч педагогів. Міська влада намагається повернути всім педагогам можливість оздоровлюватися біля Дніпра. Подробиці – у сюжеті далі.

Ветеран освіти Ірина Колоскова відпочивала на базі ще у радянські часи.
Ірина Колоскова, ветеран освіти: «Тут у нас був телевізор, був клуб, приїжджали артисти, човни були. Нічого не стало».
За 20 років змінилися власники, відпочивальники і юридичний статус закладу. Колишня освітянська база відпочинку тепер належить членам кооперативу «Дніпро».
Анна Федорченко, голова Міської профспілки освітян: «Останніми роками базу не фінансували. Все занепало».
Члени кооперативу самотужки ремонтували та облагороджували будиночки, сподіваючись, що вони завжди будуть у їхній власності. Мер Сергій Одарич переконаний, що тепер члени кооперативу мають повернути «незаконно отримане майно».
Сергій Одарич, міський голова: «Люди – не винні, їх ввели в оману. Пан Депутат одноосібно розпорядився майном. Я вважаю, що ця людина

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net