Краща медична сестра 2011-го визначена. У Черкаській обласній лікарні провели традиційний конкурс серед медичних працівників. Щоб потрапити до фіналу, медсестрам довелося не лише брати кров, міряти тиск і робити уколи, а й продемонструвати неабияке знання медичної теорії. Першим кроком до фіналу стало тестування. Його здолали 6 медсестер із 25. Хто ж врешті-решт став найкращою медсестрою, розповість Наталя Кириленко.
Сотні врятованих життів, недоспані ночі та велика відповідальність. Такі будні черкаських медиків. У помічників лікарів роботи з кожним днем не меншає. Керівництво обласної лікарні вирішило відзначити тих, хто з нею справляється найкраще. Конкурс «Медична сестра року» тут уже став традиційним. Цьогоріч із чверть сотні медсестер у фінал потрапило шість. Жінки в білих халатах демонстрували як теоретичні знання, так і практичні навички.
Лариса Хрєнова, заступник головного лікаря з медсестринства Черкаської обласної лікарні: «Це переливання крові, надання невідкладної допомоги, обов’язково домашнє завдання – це профілактична медицина».
Олександр Дудник, головний лікар Черкаської обласної лікарні: «Професія медичної сестри багатогранна, вона дуже багато вимагає від її володаря. Цей конкурс виявить рівень не лише кожної медсестри, а й нашого закладу. Нам би хотілося, що ви всі були якнайкращі».
Медичні сестри обласної лікарні пройшли чимало випробовувань. Найкраще впоратися із поставленими завданнями вдалося помічниці лікаря з реанімаційного відділення.
Олена Загребельна, медична сестра відділу реанімації: «Свою роботу я дуже люблю, хоч і працюю в тяжкому відділенні. Те, що я буду медсестрою, я знала з дитинства. У мене мама працює фельдшером, у нас це сімейне».
До конкурсу Олена Загребельна була підготовлена. Її щоденна робота – це постійні випробовування знань, вправності та швидкості реакції. Окрім визнання суворого журі, учасниці отримали грамоти та грошові премії. Конкурс професійної майстерності став генеральною репетицією. Тепер переможниця виправдовуватиме отримане звання на обласному рівні.