В обласній філармонії молодим черкащанам роздавали гроші

В обласній філармонії молодим черкащанам роздавали гроші. Не за гарні очі, а за творчі та корисні проекти в галузі підприємництва, науки, культури та в соціальній сфері. В області підбили підсумки форуму молодіжних ініціатив і проектів Черкащини. Всього участь у ньому взяли 73 молодіжні проекти. У фінал же потрапили 20. А от грошову та моральну підтримку обласної влади відчули 12 конкурсантів. Хто найбільше шокував власною ініціативою обласних посадовців – дивіться в сюжеті далі.

Із шаленим захопленням ця дівчина говорить не про сукні та косметику, а про біологічно-активні добрива. Саме про це її проект, який дівчина представила на розсуд експертної ради на обласному форумі молодіжних ініціатив.
Ольга Іванченко, автор проекту: «Існує зараз чимало підприємств, які виробляють багато побічної продукції. Тож ми пропонуємо проект утилізації продукції та вироблення з неї корисних добрив».
Не натішиться ученицею і керівник проекту.
Володимир Єрмоленко, Кам’янський еколого-економічний ліцей «Камелія»: «Ми знезаражуємо різні відходи, ще вирішуємо енергетичне завдання, адже виділяється біогаз. Третій момент – ми вирішуємо й біологічне завдання, бо виробляємо біологічно-активні добрива, які застосовують у рослинництві».
Користь проекту зрозумів і губернатор Черкащини. Ольга та Володимир отримали перше місце на форумі в номінації «Наука». А ще – 30 тисяч гривень на створення такої бажаної установки з переробки добрив. Таку ж суму та перше місце в номінації «Підприємництво» отримав і автор іншого корисного проекту. Він забажав створити на Черкащині центр соціального видавництва.

Віктор Велівченко, автор проекту: «Це видавництво буде надавати для громадських організацій поліграфічні послуги за мінімальними цінами».
Найбільше ж організаторів вразила ініціатива черкаського школяра щодо створення гіпер-економічного терраатмосферного електрогенератора.
Вадим Береза, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА: «Шокувала його ідея, вартість. Вона дуже мала, але користь велика. І якщо ми втілимо цей проект у життя, то буде дуже вигідно. А ще мене дуже шокувало, що автор цього проекту – ще навіть не студент».
Школяр теж отримав нагороду – 3 місце та 10 тисяч гривень. Усього у фіналісти потрапили 12 черкащан.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Молодь хоче, але їй треба допомогти. Ми домовилися, що вже відзавтра будемо збирати нові пропозиції. Молодь може звертатися зі своїми проектами до управління у справах сім’ї, молоді та спорту. Вже за півроку ми проведемо новий форум».
Для всіх переможців форуму організатори, окрім фінансової підтримки, квітів і сертифікатів, приготували ще кілька сюрпризів. Урочистості завершилися святковим концерт, феєрверком та яскравим кулькопадом.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net