В комунальному секторі Черкас працює три з половиною тисячі людей, привітайте їх

Цими вихідними у комунальників – свято. Традиційно третьої неділі березня вони відзначають День працівників житлово-комунального господарства. Він започаткований ще шістнадцять років тому відповідним Указом Президента. У Черкасах армія комунальників нараховує три з половиною тисячі працівників. Створення комфортних умов життя городян – їхнє головне завдання. В працівників одних комунальних служб це виходить краще, інших – постійно критикують. Усе ж, робота цих людей заслуговує на повагу. Один день із життя звичайного комунальника очима кореспондентів ВІККА-НОВИН – у сюжеті далі.

О-пів на сьому ранку, а вона вже працює. Зі сходом сонця у Валентини Олександрівни починається робочий день. Вона – двірник. У минулому – робітниця цукрорафінадного заводу. Там вона впродовж десяти років працювала за фахом. Була апаратницею. Як підприємство закрили – стала безробітною.
Валентина Олександрівна, двірник, СУБ «Митниця»: «Якраз потрібен був сюди двірник, пішла я тимчасово і… так донині працюю».
Вже дванадцять років Валентина Олександрівна щодня стоїть на варті чистоти району. Прибирає так старанно, що мітла в її руках стирається за два дні. Роботи у двірника вистачає у будь-яку пору року.
Валентина Олександрівна, двірник, СУБ «Митниця»: «Попідмітати, зимою – сніг відкидати, літом – косить».
Цьогорічна сувора зима не давала двірникові і дня перепочинку.

Валентина Олександрівна, двірник, СУБ «Митниця»: «Як оце сніги такі великі, то без вихідних працюємо. В цьому році, як ніколи».
Та на свою роботу жінка не скаржиться.
Валентина Олександрівна, двірник, СУБ «Митниця»: «Робота мені подобається. Хоч і важка, але подобається».
Місцеві жителі роботу двірника не лише помічають, а й за нагоди – не скупляться на компліменти. А чоловіки, зізнається Валентина Олександрівна, ще й допомагають інколи. Вони цінують у жінці не лише професійні якості.
Микола Савович, місцевий житель: «Жіночка, я б сказав, красива, акуратна, слава Богу».
Надія Павлівна, місцева жителька: «Наші двірники працюють дуже активно. У нас ніколи не буває бруду. У нас завжди чисто, акуратно. Ніколи ви не побачите, щоб у нас було сміття».
Порядок лише у мікрорайоні Митниця підтримують більше півсотні двірників. Усього ж у комунальному секторі працюють три з половиною тисячі людей. Їхня робота – завжди на виду. Тому критику від городян, зізнаються комунальники, вони чують постійно. Проте напередодні їхнього професійного свята черкасці більш доброзичливі.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net