Урятуйте дитину!

На кону – дитяче життя. Однорічній Жені Корж терміново потрібна допомога. На долю маленької черкащанки випало тяжке випробування. Кілька місяців тому в дівчинки знайшли нейробластому. На той час хвороба була вже запущена. Недогледіли, бідкаються батьки, сільські лікарі. Зараз Женю рятують в обласному Центрі дитячої онкології та гематології. Чим можна їй допомогти – розкаже Вікторія Курченко.

Безтурботне дитинство маленької Жені скінчилося кілька місяців тому. Мама пригадує: в донечки раптово зник апетит. А в животику дівчинки вона нащупала щось тверде. Лікарі рідної Сингаївки переконували маму, що то звичайне здуття. Радили дати дитині активоване вугілля. Та Жені тільки гіршало.
Ірина Іванова, завідувачка Черкаського обласного центру дитячого онкології та гематології: «При обследовании была выявлена опухоль больших размеров. Она поразила надпочечник, прорастала в почку, большое количество лимфоузлов».
На той час пухлина вже важила з півкілограма. За день, кажуть черкаські онкологи, вона вирости не могла. Мама запевняє: доньку на огляд до місцевих лікарів водила щомісяця.
Юлія Корж, мама: «У нас упродовж 1,5 року жодного разу не брали ні аналізи, ні кров із пальця, ні сечу… А писали, що дитина здорова».
Пухлина Жені – одна з найзлоякісніших. Вона швидко прогресує. На щастя, говорять лікарі, недуга не дісталася кісток. Після кількох «хімій» пухлина зменшилася наполовину. Та радіти зарано. Хвороба ж бо підступна. Попереду в Жені ще тривалий курс лікування.

Ірина Іванова, завідувачка Черкаського обласного центру дитячого онкології та гематології: «По всей видимости, девочке после нашего лечения предстоит и более тяжелое лечение – высокодозная химиотерапия с трансплантацией собственных стволовых клеток».
А такі операції коштують кілька десятків тисяч доларів. Родина й зараз ледь зводить кінці з кінцями. Допомогти дитині можуть небайдужі.

P.S. Телефон мами – 098 833 06 83

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net