Online TV
Новини на ВІККАВіККА-новиниУкраїнців захистить Європа

Українців захистить Європа

- Advertisment -

Українці звикають захищати свої права не на Батьківщині. На сьогодні Україна є одним із лідерів за кількістю звернень до Європейського суду з прав людини. Випереджають її лише Росія, Румунія та Туреччина. Черкащани теж часто скаржаться на українське правосуддя. Як виграти справу у Європейському суді – дивіться у сюжеті далі.

Українська система правосуддя часто неспроможна захистити права та свободи громадян. Саме такого висновку дійшли юристи, зважаючи на те, що понад 25 тисяч українців звернулися до Європейського суду в пошуках справедливості. В Україні часто не виконують приписів суду. А це вже порушення Європейської конвенції, яка захищає право на справедливий суд.
Ліна Пріхно, представник Європейського суду з прав людини у Черкаській області: «За аналітичними даними 2008 року, Україна посідає 4-те місце за кількістю звернень до Європейського суду. Обганяють лише Росія, Румунія, Туреччини».
Сьогодні на розгляді у Європейському суді проти України перебувають 8 тисяч справ за заявами громадян. Рішення Європейського суду обов’язкове до виконання впродовж трьох місяців.
Леонід Давиденко, викладач Одеської національної юридичної академії: «Оці норми бере на себе держава добровільно. Усі 47 країн Європи визнали Конвенцію з прав людини і юрисдикцію Європейського суду».

Заяву до Європейського суду можна подавати після того, як вичерпано усі можливості захиститися у своїй країні і пройдено всі судові інстанції. У заяві треба коротко викласти факти. Пояснити, які саме гарантовані Конституцією права порушено. Писати потрібно англійською або французькою мовами. На Черкащині вже є позитивні результати звернення до Європейського суду.
Олег Кушнір, обласна організація «Асоціація молодих правників»: «Суд проти України постановив, що вона має виплатити громадянину Лісовому всі борги, що заборгували в українських судах, а ще – дві тисячі євро моральної шкоди».
Найбільший резонанс у Європейському суді викликала справа Георгія Гонґадзе, – порушення права на життя. Суд визначив розмір компенсації у 100 тисяч євро на користь Мирослави Гонґадзе, яка була позивачем.

попередня стаття
наступна стаття
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

На Черкащині громадська організація за рік отримала дохід в 3,5 млн грн (ОНОВЛЕНО)

Громадська організація “Проти Корупції” із реєстрацією в Черкаській області  отримала за 2024 рік 3,5 млн грн. Про це свідчать дані...

На Черкащині офіційно призначили нового головного прокурора

Володимир Пономаренко, новий очільник Черкаської обласної прокуратури зустрівся із колективом. Про це пишуть на сторінці обласної прокуратури. "Відповідно до пріоритетів,...

Цікаве:

Які спортивні добавки справді працюють: правда без маркетингу

Ринок спортивного харчування щороку зростає – разом із кількістю...

Літнє взуття для активних днів: як обрати ідеальні кеди на теплу пору

У літньому гардеробі важливу роль відіграє зручне, дихаюче та...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас