Диво-ікона у дереві

У селі Нечаївка на яблуні з’явився образ Спасителя. На зрізі 50-річного дерева віряни бачать обриси обличчя Ісуса Христа. Раніше на гілці цієї яблуні з’являвся образ Богородиці. На подвір’ї, де живуть дива, побувала Євгенія Гнєушева.

Ось у цьому храмі Богородиця двічі являлася Дмитрові Ткаченку. Дмитро переконаний: вона звернулася через нього до всіх, аби створили її ікону, а ще – провели Україною молитвенно-покаянний хресний хід від Нечаївського храму до Києво-Печерської лаври. Спочатку Дмитро побоювався навіть розповідати односельцям та священнослужителю про свої видіння. Думав, глузуватимуть.
Отець Олександр, УПЦ: «Йому було сказано: рубай гілку, він взяв суху зрубив, там на зрізі був хрест і образ Божої матері, що йому явилась».
Цього літа Дмитрові явився вже сам Спаситель. Так на новому зрізі старого дерева з’явився його образ. У це диво чоловік теж спочатку не повірив.
Дмитро Ткаченко, житель с. Нечаївка: «Упав, молився… Скільки – не пам’ятаю… годину чи дві… Пішов подивитися, де мої бджоли, бо геть про них забув, так вони навіть і не повилітали, сиділи, де і раніше були».
Отець Олександр: «Владика теж прийшов, каже, очі бачу, лик бачу, а от що це Спаситель – не бачу… А потім каже: «О, бачу, бачу!!!» Тоді його він і посвятив…».
Спаситель звернувся до чоловіка із проханням дати новоствореній

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут