«Укравтодор» визначив і затвердив план ремонту моста через Дніпро

Водіїв нових черкаських тролейбусів шукатимуть серед безробітних. До кінця року парк планують поповнити 45 новими машинами. Через це керівники підприємства звернулися до Черкаського обласного центру зайнятості по нові кадри. Таку новину повідомляє на своїх сторінках газета «Акцент». Більше інформації – в нашому щотижневому огляді преси.

Шукають водіїв

Водіїв нових черкаських тролейбусів шукатимуть серед безробітних. Пише газета «Акцент». Уже в серпні рухомий склад КП «Черкасиелектротранс» поповниться 10 новими тролейбусами. До кінця року – ще 35. Через це підприємство оголосило набір водіїв тролейбусів. Спеціалісти центру зайнятості допомагають «Електротрансу» вирішити кадрові питання. Вже комплектують групи безробітних для проходження профнавчання. Сьогодні зарплатня тролейбусників – 2500-3000 грн., без врахування преміальних, доплат за класність та інших преференцій.

Ремонт моста

«Укравтодор» визначив і затвердив план ремонту моста через Дніпро. Попередньо, лагодитимуть його протягом наступного року. Про це пише газета «Молодь Черкащини». Губернатор області Сергій Тулуб минулого тижня обговорював це питання в «Укравтодорі». Скільки такий ремонт коштуватиме держбюджету – наразі невідомо. До слова, під час ремонту міст буде проїзним. Але можливі винятки.

«Відновили» СРСР

Байкери в Умані «відновили» СРСР. Пише газета «Прес – Центр». У занедбаному там піонертаборі на три дні з’явився «Радянський Союз» – із натуральними продуктами, комунізмом і кордоном. Аби успішно втілити жартівливе повернення «в совок», піонертабір підремонтували та наповнили тамтешній басейн водою. Щоб відчути смак життя у СРСР, прибули гості із країн СНД та Європи. Мотоциклістів у табір з’їхалось більше, ніж очікували, – понад 4 тисячі.

Кондиціонер лише із дозволом

Кондиціонер не встановиш без дозволу сусіда. Така інформація з’явилась у газеті «Черкаський край». Українці не зможуть встановлювати кондиціонер чи зносити стіни у власній квартирі, не погодивши це з сусідами. Відповідно до нещодавно зареєстрованого у Верховній Раді проекту закону, посилиться відповідальність за порушення правил користування житловими будинками та приміщеннями. Штрафи, як зазначено у проекті закону, становитимуть від 17 до 1360 грн. для громадян і від 51 до 1700 для посадових осіб.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net