Українці готові без політиків вирішувати державні питання

Вивести країну з економічного та політичного занепаду намагаються ініціативні українці. Вони закликають кожного громадянина взяти участь у створенні нових програм. Результатом такої співпраці стане документ з промовистою назвою «План спасіння країни». Ініціатор проекту Народної армії спасіння Олександр Пабат розповів черкаським журналістам про механізми впровадження нових ініціатив.

Вступне слово про бездіяльність українських політиків. Далі – ґрунтовна розповідь про шляхи подолання економічної та політичної кризи. Олександр Пабат не відходить від загальноприйнятого сценарію сучасного оратора. Водночас пропонує нове для українського вуха – це так званий «План спасіння країни». В його створенні візьмуть участь ініціативні українці.
Олександр Пабат, ініціатор створення «Плану спасіння України»: «Ми намагаємося нагадати людям, що від них залежить життя в країні. Адже влада не хотіла б бачити розумних людей».
Олександр Пабат готовий підтримати кожного громадянина, який має версію того, як врятувати країну. Ініціативи збиратимуть із усієї України, впорядковуватимуть оргкомітети. Олександр Пабат закликає українців не зволікати. Вже за місяць план мають презентувати та представити на розгляд владних структур.
Олександр Пабат, ініціатор створення «Плану спасіння України»: «Сьогодні ми не повинні чекати чарівників на вертольоті, які до

нас прилітають, до того ж на різнокольорових. Потрібно брати папір і ручку та написати свої пропозиції»
Олександр Пабат уже вніс до загальнодержавного плану свої пропозиції. Одна з них стосується виборчого законодавства. Представник народної армії спасіння пропонує повернутися до мажоритарної системи та позбавити народних обранців привілегій.
У випадку, якщо влада не підтримає план спасіння, однодумці Олександра Пабата готові відстоювати свої права на мітингах і демонстраціях.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net