Учні професійного ліцею за рік заробили більше 2 мільйонів гривень

Навчання за тринадцятьма унікальними та перспективним спеціальностям пропонує юним черкащанам після 9-го та 11-го класів Черкаський професійний ліцей. Ознайомитися із професіями поближче та обрати заробіток, а головне – майбутнє, усі бажаючі мали змогу у день відкритих дверей. Так, учні ліцею просто на сцені демонстрували свої вміння та навички, отримані тут під час навчання. Абітурієнти ж змогли дізнатися також і про переваги цього навчального закладу над іншими професійно-технічними. Про них детальніше – у сюжеті далі.

На сцені панує справжня феєрія. Усі учні ліцею працюють не покладаючи рук. Вони прагнуть поділитися із численними гостями перспективами, які професійний ліцей дає кожному своєму учневі у майбутньому.
Юрій Куліш, директор Черкаського професійного ліцею: «У чому перспективність нашого навчального закладу? У нас дуже гарний ліцей, чудові викладачі та майстри, міцна матеріально-технічна база».
Муляри, електрозварники, штукатури, лицювальники-плиточники, водії, електромонтажники, столяри, слюсарі та оператори електронно-обчислювальних машин – це ще не повний перелік професій, які пропонує навчальний заклад. Тільки у ліцеї можна отримати навчання ще з унікальних професій – спеціаліста з євроремонту, складальника, а водночас, і ремонтника комп’ютерної техніки.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net