У Золотоноші відкрили амбулаторію сімейної медицини

Допомога по-сусідству. Віднині пенсіонерам і ветеранам, а також решті жителів мікрорайону заводу імені Лепсе, що в Золотоноші, не треба їздити до районної лікарні. Для них за сприяння народного депутата України Богдана Губського та представників місцевого депутатського корпусу – депутата Черкаської обласної ради Володимира Лук’янця та депутата Золотоніської міської ради Валерія Головка – відкрили амбулаторію сімейної медицини. Тут обслуговуватимуть також і жителів Згарів. Загалом майже дві з половиною тисячі люду. Лікуватимуть золотонісців медики з районної лікарні. Детальніше про непересічну для золотонісців подію – в наступному сюжеті.

Хвороб багато, а по консультацію далеко. Така проблема є типовою не лише для жителів сільської місцевості, а міст Черкащини.

Богдан Губський, народний депутат України: «У містах Золотоноша та Канів є районні лікарні, але в центрі міста. Амбулаторій і ФАПів немає в мікрорайонах і дуже проблематично діставатися з околиць міста до центра».

На це народному депутату Богдану Губському люди скаржаться постійно. Зокрема, золотонісці.

Валентина Рідько, голова квартального комітету (м. Золотоноша): «Дуже добре, що і квіти в нас у центрі, і фонтани, але думати треба і за околиці».

Богдан Губський, заручившись підтримкою депутатів Золотоніської міської та Черкаської обласної рад, а також місцевих підприємців, узялися покласти край цій давній проблемі. Першою ластівкою стало відкриття амбулаторії сімейної медицини в мікрорайоні заводу імені Лепсе, що в Золотоноші. Лікарі, що обслуговуватимуть люд, тут не з приватних кабінетів, а фахівці з районної лікарні, яких місцеві жителі знають і поважають.

Олена Гненна, лікар сімейної медицини (м. Золотоноша): «Тут комфортно, тепло, чисто. Порівняно з поліклінічними кабінетами з радянським оснащенням, тут зовсім по-іншому».

Нова амбулаторія обслуговуватиме майже дві тисячі людей, що живуть у мікрорайоні заводу імені Лепсе, а також із 800 осіб із сусідніх Згарів. До новосілля медики за сприяння народного депутата отримали ще й необхідне обладнання – портативний електрокардіограф.

Олена Гненна, лікар сімейної медицини (м. Золотоноша): «Це важливо, бо я зможу його брати на виклики, безпосередньо до ліжка хворого. За це дуже вдячні, бо раніше такого не було та не практикували».

Подібні амбулаторії, говорить Богдан Губський, продовжуватимуть з’являтися не лише в Золотоноші, а й у Каневі. У наступному році, говорить обранець, відкриють ще 5-6 подібних закладів.

Богдан Губський, народний депутат України: «Було б дуже актуально і в Каневі, і в Золотоноші (у мікрорайонах) відкрити амбулаторії. Не комерційні, а державні, де б люди могли отримувати необхідні процедури, не їдучи при цьому до районної лікарні. Лікування в цих амбулаторіях буде проводитися безкоштовно, бо лікарі в них працюватимуть із міських і районних лікарень».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net