У хлібині черкащанка виявила хруща (ВІДЕО)

Пекарський дарунок. У хлібині черкащанка виявила живе начиння – хруща. На знахідку хотіла поскаржитись виробникові. Та крайніх не знайшла. У санстанції лише розводять руками. Вікторія Крамар продовжить.

Останній похід в магазин для Інни ледь не скінчився харчовим отруєнням. У хлібі дівчина знайшла хруща. Захотіла негайно ж поскаржитись виробнику. Та не змогла.

Інна, жителька м. Черкаси: "Ни один номер не ответил мне, и я попыталась найти этот же номер в интернете. Зашла на их сайт, нашла контакты, и нажав на ссылку в интернете, они не открывались. Я к ним не смогла дозвониться, и озвучить свою жалобу"

У санстанції лише розводять руками. Кажуть: відколи на перевірки підприємств накладений мораторій, із недобросовісним виробником покупці залишилися сам на сам.

Ольга Савенко, в. о. головного державного санітарного лікаря м. Черкаси: "Ми абсолютно сліпі, глухі і не можемо ніяк реагувати"

Поскаржитись нині можна лише до Кабінету Міністрів, додає санлікар. Втім, таке до снаги одиницям.

Ольга Савенко, в. о. головного державного санітарного лікаря міста Черкаси: "Є відповідне рішення уряду, яке передбачає, що такі звернення ми повинні спрямовувати до Кабінету Міністрів України і тільки за дозволом КМУ ми можемо перевіряти, чи дійсно підтверджуються такі факти"

Магазинного хліба, зарікається Інна, більше не купуватиме. Пектиме сама.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут