У сквері Симоненка – ялинкове поповнення

У сквері Василя Симоненка висадили сизу ялинку. Її до Черкас привезли аж з Івано-Франківська. Так прикарпатці хочуть вшанувати пам’ять одразу кількох черкаських діячів: Василя Симоненка та Тараса Шевченка. За процесом посадки слідкувала Яна Федоровська.

На годиннику восьма, а у сквері Василя Симоненка вже шумно. До Черкас завітала прикарпатська делегація. Тетяна приїхала аж з Івано-Франківська. Для того, говорить, щоб побачити батьківщину улюбленого письменника.

Бечка Тетяна, учасниця заходу: Василь Симоненко пише дуже красиві вірші про Україну. Мені дуже подобаються. Коли я їх читаю, то захоплююся і розумію, що в цих віршах є насправді правда, що пишеться.

Частинка Прикарпаття. Сизу ялинку івано-франківці висадили у сквері Симоненка. Дерево обирали символічно – як пам’ятку про західничан та символ єдності.

Ольга Бабій, письменниця, депутат Івано-Франківської ОДА: Ми приїхали до вас з Карпат, на цю сонячну черкаську землю для того, аби підтвердити ще раз і ще раз сказати, що ми єдиний народ, єдина нація. І немає нічого такого, що могло б нас порізнити.

Так прикарпатці вшанували пам’ять поета та відсвяткували 80-ти річчя з його дня народження. У Черкасах, говорять, подарункові раді. Та і час організатори вибрали вдало.

Валентина Коваленко, голова Черкаської обласної ради: Ми зробимо напис: "Василеві Симоненкові від івано-франківців в день Революції гідності і свободи". Це абсолютно буде поглиблювати зміст його життєвої позиції, патріотичної позиції, ну і звісно творчої.

Завершать тур Черкащиною гості в Каневі. Туди вони повезуть іншу пам’ятку – довговічний кедр. Його висадять на могилі Шевченка, чим офіційно завершать святкування року Кобзаря.

Сергій Адамович, заступник голови Івано-Франківської ОДА: Кедр є таким реліктовим деревом, який раніше був в Карпатах, зараз його менше є. Тобто як частника того, чого в інших регіонах майже немає, тому ми виріши посадити його в Каневі.

Тепер цю ялинку будуть доглядати у Черкасах. Влада обіцяє: дерево морозів не боїться, тому легко переживе зиму.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x