У що та за що одягались цьогорічні випускники

Вдягтись не лише красиво та стильно, але й практично – такий був вибір цьогорічних випускників. Та навіть відійшовши від пафосу та надмірного гламуру, одягтись на випускне свято виявилось справою не з дешевих. Тож, святкування випускного все одно добряче вдарило по батьківських кишенях. Яке вбрання було у цьогорічних черкаських випускників та у яку копієчку влетів випускний їхнім батькам – знають наші кореспонденти.

Цього року за новими правилами випускний одинадцятикласники святкували відразу після свята останнього дзвоника. Решта було традиційним: випускники пройшлися святковою ходою головною вулицею міста, отримали вітання від вчителів, батьків, друзів і чиновників.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Дорогі друзі, сьогодні ви такі красиві, розумні, гарні. Сьогодні вами пишаються не лише ваші батьки та вчителі – вами пишається рідне місто».
До свого випускного одинадцятикласники готувалися заздалегідь. Цього року на його підготовку пішло більше і часу, і коштів. Одні в пошуках вбрання штурмували ринки, інші – блукали просторами мережі інтернет і сторінками модних глянцевих журналів.
Світлана, випускниця: «В интернете искала, и так уже было расстроилась…Но тут зашла в магазин, увидела платье и поняла: все – мое».

Сергій, випускник: «Я его выбирал долгое время. Ездил в Киев несколько раз – подбирал цвет, фасон и купил его».
Аби вдягти дитину у всю цю красу, батькам довелося цього року викласти в середньому від 1500 до 10 тисяч гривень. Батьки юнаків могли трохи зекономити. Адже одягти парадний костюм можна було і на свято останнього дзвоника, і на випускний. Та все одно задоволення виявилось не з дешевих.
Олена, мама випускника: «С мальчиками тоже нелегко. Но тот, кто любит своего ребенка, тот сделает все для него».
У середньому на юнака батьки витратили більше двох тисяч гривень.
Валентина, мама випускника: «Тисячі три. Повністю і туфлі, і костюм, і краватка – все».
Сергій, випускник: «Где-то полторы-две».
А ось, щоб вдягти випускницю батькам довелося викласти не менше трьох тисяч гривень. Дехто навіть в таку суму не вкладався.
Ольга, випускниця: «Більше 5 тисяч».
Дарина, випускниця: «Это платье я покупала в Америке. Я долго искала, но нашла и осталась очень довольна своим выбором».
Вбрання цьогорічних черкаських випускників вкотре довели: грошей на випускний бал батьки не шкодували. Адже це свято запам’ятається дітям на все життя.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут