У селі Свидівок відзначили 30-річчя народного ансамблю (ВІДЕО)

"Обереги" – як привід для гордості. У Свидівку всім селом відзначили ювілей хору. Напередодні серпневих свят ансамблю виповнилось 30. А танцювальний колектив отримав звання народного.

Світлана Попова співає в "Оберегах" вже 28 років. Жінка каже: щойно переїхала до Свидівка, хор став її другою родиною.

Світлана Попова, учасник народного ансамблю "Обереги": "Ми всі живемо, знаємо один одного. Не можемо жити один без одного. Разом справляємо Дні народження, всі свята. І це нормально. Так повинно бути."

Зараз в "Оберегах" 16-ро учасників. Хористів добре знають не тільки на Батьківщині, а й за кордоном. З 198-го колектив виступав у Молдові, Естонії, Угорщині, Румунії, Словаччині, Чехії та Польщі. Як це було, пригадує "хрещена" колективу Олена Луговська.

Олена Луговська, жителька с. Свидівок: "Вперше я з ними познайомилась, вони їхали в Словакію, а я з ними їздила керівником. Тоді ми познайомились і відтоді не розлучаємось. В них якесь свято, навіть домашнє – вони мене запрошують. Звісно, що я їх опікала."

З 199-го хор має звання народного. Цьогоріч таке ж отримав ще один місцевий колектив – ансамбль "Свидівчанка".

Ірина Пожар, керівник народного танцювального колективу "Свидівчанка": "Ми цим дуже задоволені, дуже пишаємось. І я сподіваюсь, будемо підтримувати і тільки примножувати наші надбання. Іти із задоволенням відвідують танцювальний гурток. Навіть які навчаються, наприклад, в Києві. От сьогодні приїхав хлопчина з армії. Він теж тут і сьогодні буде виступати."

Відзначають творчі здобутки колективів всім селом. На центральному майдані збираються прихильники народної творчості і численні гості. Вітають ювілярів. За подарунки виконавцям – персональні грамоти, премії та нові костюми. А ще – незмінно щира любов шанувальників. Заради них, кажуть артисти, щоразу й виходять на сцену.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net